Poradnik na YouTube - seria moich poradników pod tym linkiem!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1845
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1218

Guest
Ave HRE!

Widzę, że mnie uprzedziłeś :p Sam miałem zamiar zabrać się za serię rzetelnych poradników :) Wytrwałości i obyś skończył co żeś zaczął.
 

DeletedUser1265

Guest
Było trochę basic-u, ale z tym farmieniem przez pół filmiku, to trochę przesada. Trochę chaosu też. Poradniki arpe mniej aktualne, ale użo bardziej uporzadkowane...
 

DeletedUser2641

Guest
Wysyłamy wysyłamy wysyłamy wysyłamy i jeszcze raz wysyłamy ;)
 

DeletedUser1265

Guest
Jak Ty nie wiesz jak się farmi nawet xD

Hm... Nie jestem bezrobotny, więc farmię kiedy mogę. Co do tych wiosek, to chyba jednak kilka razy miałem trochę więcej niż 2, a raz nawet całkiem sporo :)

Masz jakieś kompleksy, że się tak przyczepiłeś. Poszukaj roboty, to wyluzujesz.
 

DeletedUser2641

Guest
Hm... Nie jestem bezrobotny, więc farmię kiedy mogę. Co do tych wiosek, to chyba jednak kilka razy miałem trochę więcej niż 2, a raz nawet całkiem sporo :)

Masz jakieś kompleksy, że się tak przyczepiłeś. Poszukaj roboty, to wyluzujesz.
Panowie spokojnie bo żyłki popekają xd ;)
 

DeletedUser1265

Guest
Mówiąc serio, to ja tam nic wielkiego do Reva nie miałem - dopóki nie zaczął mi dogadywać na forum w kilku sytuacjach.

Nie wiem czy tu jest problem, ale potrzebowałem na jednym ze światów zrezygnować z gry jak byłem w RAW i chyba kilka osób ma mi to nadal za złe. Poza wszystkimi zarzutami, to nie miałem tam wiele do roboty. Po okresie, gdy nie mogłem angażować się w sprawy organizacyjne/funkcje w ekipie skrillexa, sytuacja się zmieniła i jak poszedłem z Fighterem do RAW (plemienia Reva), to chciałem pomóc w dyplomacji. Nie dostałem takiej możliwości. Rev chciał robić to po swojemu.

No, to odpuściłem. Teraz, bardziej niż kiedyś (miałem więcej czasu, czyli mniej obowiązków), nie nadaję się na nolife'a = farmiącego pionka. Dobrze czuję się w dyplo i organizacji. Jak tym się nie zajmuję, to nie ma ze mnie pożytku. Tyle.
 
Do góry