Polish Hussars COLONY!

  • Rozpoczynający wątek Ninj4
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam!

Jestem założycielem plemienia Polish Hussars COLONY na wszystkich dostępnych światach (oprócz bastille en). Stworzyłem to plemię jeszcze za czasów zamkniętej bety. Tam (expertus i experior) też byliśmy top 2 plemieniem. Na pierwszych dwóch światach szczyciliśmy się tym, że jako jedyni byliśmy w stanie niszczyć ze 100% skutecznością plemię top 1, które posiadało całą topkę graczy oraz 3x więcej punktów (i 2x więcej graczy). Tam też poznałem pierwszych ambitnych polaków, z którymi razem weszliśmy na teamspeaka i zaczęliśmy się lepiej poznawać, dogadywać i uskuteczniać metody prowadzenia plemienia. W ten sposób stworzyłem pierwszą kadrę pomocników (nie ukrywam tu jest władza jedno-osobowa [Piłsudski - Pan i Władca]) i przy olbrzymiej mojej pracy oraz ich pomocy stworzyłem niesamowicie sprawnie działające plemię, które było w stanie wykonywać WSZYSTKIE zadania w 100% (obrony, jak i ofensywy).

Następnie postanowiłem kontynuować przygodę jako lider i stworzyłem ponownie plemię o tej samej nazwie na świecie alnwick (angielski). Razem ze starymi wyjadaczami, znaleźliśmy kolejnych Husarów, którzy dołączyli do już sporej ekipy "przyjaciół". Szybko osiągnęliśmy top 10 (tym razem stworzyłem plemię składające się z

Tutaj przykładowa akcja ze świata Angielskiego alnwick:

Witam Husario!

Chciałem (Ninj4) się pochwalić co osiągneliśmy razem z Akimatą naszym dyplomatą i wspaniałym strategiem. Otóż nasza koleżanka Nicoya dzisiaj zdobyła swoją pierwszą wioskę w życiu (Agapolis2). I co się okazało - idzie atak z wioski Hamburg - tarany.... Myślimy - no kurde 10 poziom muru padnie na hita i wioska nie do wybronienia. I potem nagle jeszcze patrzymy no i oczywiście nowa wioska w innej prowincji nie ma kościoła - i trzeba wybudować dwie farmy by mieć kościół. Jedyne co mieliśmy to surowce (naprawdę pełna wioska). Podczas burzy mózgów patrzymy a tu idzie kolejny atak i kolejny i kolejny i jeszcze jeden (z miast: Tear oraz z Manetheren ). 4 ataki - 3 ataki na agapolis1 (1 atak taranów, dwa ataki toporami) i 1 na nowo przejętą wioskę agapolis2 (szlachcic). No to tak myślimy - którą wioskę fejkują a którą atakują. No i myślimy no stolice - chcą zbić mur taranami, więc może chcą ją zaatakować, a ten grubas to tylko generał oszust - i chcą podbić od razu stolice. No ale w sumie - co z tego ze zbija mur - jak bez szlachciców zaraz go odbudujemy. I myślimy - no kurde 28 poparcia - on chce na 100% wziąć wioskę za free w której nie ma kościoła ani farmy. No dobra więc co - bronimy Agapolis2. Wysyłamy defa od Tratinio, mazura, akimaty, ninj4 i od 3 graczy z LOU (byłe W.L) i 1 gracz z KOE. Ma dojść na styk. Wysyłamy i tak dalej. No dobra to anulujemy budowanie murów i jednostek i budujemy 2 farmy i kościół. No ale z drugiej strony bysmy wtedy na 100% przegrali. Wiec mowie "Aga 20zeta na stół i masz kościół :)". Kupujemy korony i tak... No dobra to przyśpieszamy budowę na kilka minut przed atakiem - tak gdyby szpiegowali (na wszelki wypadek).no i czekamy... Jest za 10min atak - przyspieszamy budowe - budujemy 2 farmy od razu i kościół - i 8 poziomów muru.... Ale myślimy... Kurde 8 poziom to mało. Trzeba zwiękczyć "akimata czas zrobić prezent nicoyi - po 10 zeta i kupujemy jej korony" - "dobra robimy to". No i co w ostatniej minucie dobudowaliśmy dodatkowe 5 poziomów (13lvl). No i czekamy... I JEB: (TUTAJ BYŁ SCREEN Z POKONANIA PRZECIWNIKÓW NA STYK)
Może małe zwycięstwo - ale jednak wielkie. Dbamy o wszystkich - a Ci z którymi się zaprzyjaźniliśmy - wiedzą najlepiej. Zapraszamy na ts3 - tutaj poznacie wspaniałe osoby, które są w stanie robić rzeczy NIEMOŻLIWE.


Pozdrawiam! AVE


Jeżeli ktoś by miał jakieś pytania proszę pisać do mnie na priw albo pod spodem (w grze również). Jeżeli macie czas, lubicie się angażować, poznawać nowe wspaniałe osoby oraz być częścią czegoś potężnego - to zapraszam.

Pozdrawiam, Ninj4! AVE
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Takiego wirtualnego fanatyka chyba jeszcze nie widziałem :D Twórcy gry na pewno są zadowoleni ze sponsorowania przez stałą grupę na każdym świecie realną gotówką :cool:
 

DeletedUser

Guest
Są przypadki kiedy warto. Lepiej wydać czasami te 20 złotych niż stracić np. 2tyg gry prawda :)?
 

DeletedUser31

Guest
Reklamę sobie strzeliliście :)
Grałem na becie, mieliście chyba 8 miejsce w rankingu. Historyjka fajna chodź w chwili kiedy zacząłeś piać o płaceniu jako coś kluczowego w waszym sukcesie to wtedy zabijasz całą epicką obronę. Nie wiem jak te ataki wyglądały ale chyba wystarczy zbić 60% wojska aby szlachcic padł :)

Ciekawi mnie tylko czy dalej kościół pochłania 5000 mieszkańców ?

Ninj4 - Jak bym wiedział że atak idzie z szlachcicem to bym nic nie budował, wycofał bym defa i puścił atak na swoja wioskę z szlachcicem lub bez jeżeli bym go nie miał oraz czyszcząc ją do cna co chwila z każdej pomocy jaka dostanie. Po pierwszym razie na pewno już by nie próbował :). Na pewno więcej kasy zostało by w kieszeni oraz zaoszczędzilibyście swój def, tracąc tylko małe ilości offa
 

DeletedUser

Guest
nie piałem o płaceniu - taka była sytuacja, była niemożliwa tylko dodając trochę kasy - na nieszczęście ta sytuacja pokazuje pay2win. To była prowincja tego typka on mial 5 wioch a my 2 - przy czym w drugiej wiosce nie mielismy oczywiscie szlachcica oraz nie mielismy nawet offa wtedy. Bylo albo wybronimy teraz albo wiocha stracona na zawsze. Zabilismy tam po tym pierwszym wybronieniu w nastepne 2 dni kolejnych 4 szlachciców - więc warte tego to było. Ja wiem, że jest przeświadczenie ze po co płacić - lepiej ściągnąć z torrentów, ale ja jednak wychodzę z innego założenia. Skoro ktoś się napracował to dlaczego miałby nie zarobić, tym bardziej że gra bardzo mi się podoba.

Reklama czy nie reklama - napisałem prawdę, nic nie koloryzowałem. Poprostu wciąż szukamy ambitnych osób, które mają jednocześnie wspaniały charakter. Co do kościoła to tak - 5000 prowiantu potrzeba.
 

DeletedUser31

Guest
Nie znałem sytuacji i oceniłem akcje pod swoją gre bo offa mam zawsze :)

To chyba jedyna sytuacja kiedy rzeczywiście skracanie budowy nie daje przewagi a pozwala wygrać wioskę :)
 

DeletedUser

Guest
przeczytałem i przyjąłem do do wiadomości, tak jak obiecałem;)
 

DeletedUser

Guest
Chciałbym poinformować , że ktoś włamał się na konto ninj4 - Husaria została rozwiązana na serwerze 2 i 3.
Z jego konta wyszły niekontrolowane ataki - passy zostały zmienione - usunęliśmy korespondencję prywatną, jednak do czasu interwencji supportu Husaria nie odpowiada za ataki wychodzące i inne wynikłe z tego tytułu nieprzyjemności.
 

DeletedUser

Guest
A to czasem nie był jeden z tych przypadków, kiedy mu się coś znudziło?
 

DeletedUser

Guest
Nie, to nie był jeden z tych przypadków.
Rosyjskie opisy profilu , starzy wrogowie z zagranicznych serwerów:)
 

DeletedUser

Guest
Dziękuję Pani Wysłannicy za natychmiastową reakcję.;)
 
Do góry