Plemienna liczba porządkowa - od czego zależy

  • Rozpoczynający wątek Zalewajka
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Od czego zależy liczba porządkowa w rankingu plemiennym? Będąc w rankingu punktowym plemienia na pozycji 1, moja liczba porządkowa jest zupełnie inna. Zastanawiamy się od czego to zależy, jakie jest kryterium. Zaznaczę, że liczba porządkowa zmienia się, więc nie jest to stała z przydziału. Wklejam zrzut ekranu, dla lepszego zrozumienia sprawy.
 

DeletedUser

Guest
Od punktów. Sortowałeś wg punktów...? U mnie wszystko okej widać :)
 

DeletedUser

Guest
Jak widzisz na zdjęciu jest posortowane wg punktów malejąco, a liczby porządkowe są za przeproszeniem z dupy.
 

DeletedUser284

Guest
Tak, to trochę bez sensu, że liczby porządkowe nie są zamrożone i jak się posortuje np. według punktów to nie można zobaczyć na którym się jest miejscu. To idiotyzm, bo sama liczba porządkowa nic nie mówi i nie ma znaczenia.
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem gdzie widzisz idiotyzm. Wystarczyło przeczytać wcześniejsze posty, żeby sprawa stała się jasna: u jednych sortuje prawidłowo,u innych nie. Z mojej analizy tego przypadku na Firefoxie i na Chrome, wynika jasno: Firefox sortuje prawidłowo, a Chrome nie.
 

DeletedUser284

Guest
Jasna jak jasna, na podstawie dwóch opinii to jeszcze nic nie wiadomo. Ale skoro jest tak jak mówisz, to idiotyzmem jest to, że Chrome źle sortuje :)
 

DeletedUser

Guest
Chrome źle sortuje, ale za to w przeciwieństwie do Firefoxa nie zapamietuje logowania :p
Każda przeglądarka ma swoje wady i zalety, fakt faktem, że obie inaczej nieco interpretują różne elementy stron, więc trzeba je pisac dla każdej przeglądarki oddzielnie :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry