Odrzucony PLANER ATAKÓW

DeletedUser1841

Guest
Witam.
Tak jak jest kalkulator ataków ( choć bardzo niedokładny ale jest) tak proponowałabym zrobienie i udostępnienie DLA WSZYSTKICH taki PLANER ATAKÓW.
Z góry dziękuję.
 

DeletedUser2307

Guest
Osobiscie przeciw nic nie daje tej satysfakcji jak policzenie wysłania karete fejków i offów i tego smiechu gdy wiesz ze sie rozbijesz, bo jestes cienki/cienka z matematyki XD
 

DeletedUser1841

Guest
Serio mówisz? Jeden atak zaplanować nie jest problemem, 20 też nie. Ale 1000? Do tego fejki? Wsparcie natychmiastowe (w ślad za karetami?). Trochę ciężej nieprawdaż?
A dodaj do tego, że nie grasz sam i Twoja porażka to porażka całego plemienia ( no chyba, że grasz sam). Niestety jestem takim typem , że muszę mieć wszystko zaplanowane, rozpisane na "kartkach" etc. Dla mnie to byłoby spore ułatwienie.
A jeśli korzystasz jeszcze z zastępstw? Zaplanować obronę ( również na planerze), atak współgrający z tym Twoim? Czyli 9x 1000 = 9000+1000 (Twój) Rozumiesz ? To przykład ale trafnie opisuje mój problem i chęć ulepszenia tego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1841

Guest
On jest mylny. Kordy wiosek są pomieszane, czasy również. Nie można na nim polegać w 100%.
Wiem, bo sprawdzałam niejednokrotnie. A każdy błąd to porażka.
 

DeletedUser1841

Guest
Dziękuję za odpowiedź. Mam tylko nadzieję, że niezbyt daleka ta przyszłość. Ale zawsze jest jakaś nadzieja.
 

DeletedUser594

Guest
Ten planer ataków jest dobry ,tylko wadą jak mówisz są błędne cordy wiosek.Najlepiej ustawiać wioski ręcznie ale..to trochę trwa :)
Skoro już mowa o planerze ataków ,przydałby sie również pewny kalkulator ataków.
 

DeletedUser1841

Guest
Ten planer ataków jest dobry ,tylko wadą jak mówisz są błędne cordy wiosek.Najlepiej ustawiać wioski ręcznie ale..to trochę trwa :)
Skoro już mowa o planerze ataków ,przydałby sie również pewny kalkulator ataków.
Czasy też są mylne. Nastawiłam na odpowiednią godzinę ale jak miałam wysyłać to okazało się że dojdzie o 3 h za późno. Byłam tak pewna tego planera, że nie sprawdziłam.
Kalkulator owszem też by się dobry przydał - nie przeczę.
A co to jest ten "planer ataków"?
Topór. Możesz dzięki niemu DOKŁADNIE czyli co do sekundy zaplanować ataki na przeciwnika. I to wielopoziomowe.
 

DeletedUser594

Guest
To chyba za mało z niego korzystałem bo mnie tak on nie oszukał :)
 
Do góry