Patologia

DeletedUser4076

Guest
Ostatnio zacząłem grać a tą gre bo myślałem że to jakieś lepsze plemiona. Moja opinia po tygodniu gry jest taka że to do plemion nawet startu nie ma. Gość 300pkt i lata 4 grubymi po mapie ale to zostawmy bo przecież ja też mogłem sobie postrzelać,ale gorsza rzecz dzisiaj już zauważyłem że multikonta to norma, ma sens w ogóle zgłaszanie tego, czy raczej 10+kont to nieoficjalny standardzik?
 

DeletedUser

Guest
PowerOnPL, nie zrażaj się na starcie...w tej grze jest parę rzeczy które mogą zirytować (jak chociażby te grube z gwendoliny), ale ogólnie da się wytrzymać...mulitkonta to rzeczywiście problem, ale w mojej opinii to nie jest standard (wprowadzenie zastępstw chyba ograniczyło trochę to zjawisko)...jak złapiesz dobrą ekipę, to pomimo tych wszystkich cheatów można się fajnie pobawić...jeżeli będziesz miał już naprawdę dosyć spróbuj popykać na innym serwerze, ja grałem trochę na norweskim i sobie chwalę...powodzonka
P.S. zakładam że nie zaczynałeś przygody z TW2 na Zipser Burgu, bo wtedy w pełni rozumiem twoje obiekcje...
 

DeletedUser2354

Guest
czemu patologia ? jest to rowny start dla graczy ktorzy zaczeli pozniej hellou gwendolina 3 tygodnie po starcie serwera byla wiec ?:) grube to jak najlepszy pomysl zeby nadrobic stracony czas ...

wszystko wam nie odpowiada
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry