oszukiwac kazdy moze

  • Rozpoczynający wątek moondancer
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
dziekuje wszystkim co walczyli ze mna na froncie i wspierali ale to juz 2 swiat na ktorym gracz probuje oszukac w punktach agresora zeby mu utrzec nosa utrzymalem top agresora ale mam wyrzuty sumienia bo nie cieszy mnie to zwyciestwo i szkanuje moja reputacje wsrod graczy dlatego wkleje wiadomosc z czatu szczerze odechcialo mi sie bic wroga wtedy bo odkod moja ochronka zeszla ani raz rycek nie stal na wiosce wielu wrogow moze to powiedziec jak im ofy padaly def i wszystko na co trafilem tylko raz im sie udalo zlapac moj off bunkrem ale gracz radek tu a na poprzednim swiecie gracz tosiek88 postanowili ze po co bic wroga bijmy swoje wojo...chopaki kazdy to moze zrobic //ale zalezy ilu masz towarzyszy broni idacych za toba w ogien// pozdrawiam moon

mysle ze to co wkleilem mowi za siebie gracz nabil tamtego dnia ponad milon punktow i jak widac pisze do kolegow zeby szykowali sie na runde 2 nawet wtedy nasi wrogowie to zauwazyli bo nikogo z nich nie atakowali i pisali do mnie ze moga pomoc zebym zrobil to samo po moralniaku zgodzilem sie bo do tej pory nikt by mi nie zagrozil na tym swiecie pod wzgledem ubicia wrogich jednostek

wielu graczy radku cie pozdrawia graty pusha jak to nazwales na mulciakach wbicia top 1 w punktach


uwazam ze suport cos z tym powinien zrobic bo gracze nabijaja takie punkty sztucznie i jak ktos walczy dzien i noc ,knuje, stara sie /// to 2... gracz posle sobie wsparcie na barbe ubije i zdobedzie tyle punktow co inny gracz a bil przez miesiac tu jest wielka niesprawiedliwosc nie w jakis punktach zwyciestwa itd
prosze zeby suport zwrocil uwage na to i znalazl jakies rozwiazanie z gory dziekuje
 

Załączniki

  • berki 4.png
    berki 4.png
    148,7 KB · Wyświetlenia: 51
  • berki.png
    berki.png
    170,8 KB · Wyświetlenia: 50
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2853

Guest
nie rozumiem w ogóle tego oburzenia - czym się różni takie nabijanie punktów od przejmowania wiosek od współplemieńców/barbarzyńskich?
do 8 września biłem tylko i wyłącznie wrogich graczy, i z jednym wyjątkiem na początku przejmowałem jedynie wioski od wroga a barby tylko pod kościół, tyle że grając tak dalej na pewno nie utrzymałbym się w topce, kiedy skończyły się cele do bicia
skoro gra nalicza własne jednostki do pkt off/deff to nie widzę powodu, żeby nie bić samego siebie - nie ma w tym żadnej chluby ale żeby wygrać trzeba stosować wszystkie możliwe środki, a rapek wyszedł epicki więc nawet Wam wstawię
xxYZUCBsTeaQUjtagrk7Kg.png

cały ten deff był mój własny, jedynie wioska należała do visesa (ze względu na wiarę - rycek by mnie nie zadowolił bo 110% wiary to lepiej niż 100%)
również dziś z ok. 80% nabitych przeze mnie pkt off to był mój własny deff bo robiłem go na wszystkie wioski od 8 września, systematycznie kasując nadwyżki - przyznaję że poczyściłem kilku innych graczy, ale podkreślam że niczym to się nie różni od przejmowania wiosek od współplemieńców a w tym braliśmy udział wszyscy z top3;

co do bana to dostałem go za "push", a dokładniej za nadużywanie zastępstw - aczkolwiek nie widzę różnicy między boostowaniem konta kiedy się posiada na nim zasta i kiedy tego zasta tam nie ma; nie będę się nad sobą użalał, ale osoba która mnie zgłosiła powinna się spalić ze wstydu - mało kto nigdy nie przejął wioski od zasta itd. i o ile jest to nadużywanie regulaminu to jest to norma wśród graczy
 

DeletedUser

Guest
heh kolego sam pisales o biciu czerwoych do innych wspolplemiencow a sam biles sowje wojo pozniej z zastow ,pozniej wlaziles na nie juz nie po wspolgrze tylko po pasach zreszta zyj sobie z ta swiadomoscia jakis z ciebie wojownik chyba ci udowodnilem dzis ze mozesz sobie pomazyc tyle z mojej strony hejo
 

DeletedUser2853

Guest
pewnie, że pisałem ale nie jestem takim frajerem, żeby być jedynym świętym w plemieniu - wszyscy którzy ze mną grali dobrze wiedzą, że nie gardziłem wioskami 2k pkt (zresztą to można na toolsach sprawdzić), ale jak miałbym oddać miejsce komuś kto się wzbogacił na barbach/niebieskich to już wolałem sam zacząć takie brać

i nie wiem o jakim dowodzie mowa ;) ale jak już mamy coś sobie udowadniać to ja dziś nabiłem ponad 7 milionów, po prostu handicap był za duży żeby się wyplasować na pierwszym miejscu ;) uprzedzając dalsze próby - niczego mi nie jesteś w stanie udowodnić, choćbyś na każdym następnym świecie przejmował wszystkie moje wioski, bo nigdy nie będę traktować poważnie osoby, która woli roztrząsać temat na forum publicznym zamiast załatwić tę kwestię we własnym gronie kiedy był na to jeszcze czas (screeny są z ~8 września) - w końcu graliśmy po tej samej stronie; ja również nie kryłem się z tym, że nie mam zamiaru zostawiać jakiegokolwiek wojska w swoich wioskach kiedy świat się będzie kończył - wystarczy sobie spojrzeć na moje toolsy z tatai var, nic mi to tam nie dało ale w czym to przeszkadza
 

DeletedUser

Guest
kolego to co wkleilem jak berkami biles swoje i kolegow wojo bylo jak miales niecale 2kk punktow off takze mozesz se pisac mialem odpuscic wtedy gre lecz gracze z serwera mnie zmotywowali masz racje wtedy przestalem walczyc z czerwonymi i postanowilem ze moze ci jeszcze utre nosa w punktach no coz nie udalo sie i nie pisz mi jakis moralniakow bo mi to lotto wszyscy wiedza ze sam przejmowales barby i wioski wspolplemiecow i jeszcze raz powtorze na czacie plemienia sam napisales ze dostales za to bana nic mnie nie dziwi jak wchodziles do graczy nie ze wspolgry tylko sie logowales zeby sobie wioski poczyscic wiedz ze suport bardzo pilnuje czolowki na serwerze i trzeba byc w niej czystym bez przekretow

i radku gdyby nemelsy po polaczeniu nie pisaly mi ze chcesz mi wala zrobic nic pewnie bym sobie i gdybys sie nie chwalil tym na czacie pewnie bym odpuscil 3maj sie kolego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2929

Guest
eb6b481800_zdaje_mi_sie_ze_to.jpg

San Servando (pl19)
Pan moondancer rozbijający def plemienny i ekipa wbijąca na sam koniec pkt off by wskoczyć w rankingu XD

393175
393175

Piękna krzywa XD PKT deff i off w tym samym czasie, przypadek? nie sądzę XD
A Ten to już wogóle przeszedł samego siebie XD Halo! Policja! Proszę przejechać na Tribala, SAMI SIĘ BIJĄ!


janusze-rankingu.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2853

Guest
1W8o60CxTzyd-6b31Bfprg.png

Rzeczywiście NIECAŁE 2 miliony :) Również z tego co pamiętam i tak byłem wtedy w top3 (a co najmniej na 4 miejscu)
Całe wojsko które tamtego dnia ubiłem należało do mnie - tak trudno uwierzyć w to, że miałem tyle deffa czy co? To i tak bez ck było.

Nie przypominam też sobie, żebym kiedykolwiek do kogoś pisał coś personalnie przeciwko Tobie więc nie wiem co tam nawypisywali ;)
Masz chyba zbyt wysokie mniemanie o sobie jeżeli myślisz, że moje działania były skierowane przeciwko Tobie, jakbyś się zatrzymał na tamtych 3.5m to ja i tak bym wbił wczoraj swoje 13, a pewnie nawet więcej bo nie było by żadnych zgłoszeń do supportu.

Jakby nikt mnie nie zgłosił to bana by nie było ;) To ile razy powtórzysz jeszcze jak to nie oszukiwałem nie zmieni faktu, że nadużywałem jedynie systemu zastępstw - jakbym stosował takie metody jak opisujesz to bana powinno dostać więcej osób niż ja i moje zasty.
 

DeletedUser20

Guest
Trzeba było to wyjaśnić na serwerze, skoro byliście w jednym zwycięskim plemieniu, czemu dopiero teraz? Każdemu teraz zależy, żeby zakończyć serwer w miesiąc i takie są skutki :)

Co nie zmienia faktu, że niestety gdy serwer jest już rozstrzygnięty to gracze, którzy do tej pory byli w czołówce rankingu punktów i punktów bojowych często przestają grać (bo co to za frajda przejmować darmowe wioski) i dają się wyprzedzić, przez co końcowe rankingi są przekłamane. I nie odnoszę się tu do tej konkretnej sytuacji, ale mam na myśli powszechną praktykę.
 

DeletedUser

Guest
tak na san serwando gracz tosiek88 czyscil 1 prowincje ponad miesiac nastepna 2 miesiace i wbil na nich jakies 60 milionow punktow takze jak zobaczylem ze wbija po milionie lub kilka dziennie no sory to ja rozwalajac bunkier 500k jednostek i czyszczac pozostale jednostki w prowincji dostalem okolo 3.5kk punktow off na san serwando zobaczylem jak mozna oszukac kogos kto bije wroga mialem wtedy juz opisac problem ale postanowilem porzucic temat na winter znalazl sie 2 gracz radekk powiem wam tak ze ubijanie wlasnego wojska nie jest niczym fajnym dlatego opisalem to tu zeby faktycznie gracze byc moze bardzo dobrzy nie porzucali frontu walczyli z wrogiem a nie z samym soba

brakuje ci jeszcze gracza tosiek888 tosia88 w rankingu jak juz wklejasz wklej wszystkich januszy a nie wybieraj sobie czastkowe dane ja reszty graczy ktorzy sie tam udzielali nie pamietam nikow pozdro mentalist jak chcesz wtrancac sie do sporu czegokolwiek rob to uczciwie popatrz sie 1 na agresorow ktorzy sa w top 3 i wez ich wykres

na san serwando wystarczy popatrzyc na graczy szczerze uczciwie tan nabilem okolo 25 kk punktow off bilem czerwonych do konca standardowy gracz tam mial jakies 7kk do 8kk niestety tosiek od 12kk punktow zaczol bic def kolegow moze wczesniej
 

DeletedUser1459

Guest
Naprawdę w tym momencie cieszę się, że nie dałem się wciągnąć w ten głupi wyścig. Mimo tego, że miałem na tyle deffa u siebie i na zastach oraz grubych, że mogłem spokojnie walczyć o topkę i w tym i w tym rankingu stwierdziłem, że mija się to z celem. W sumie topka nie jest warta tych wszystkich nerwów i czasu poświęconego na rozbijanie swoich deffów i przejmowania zastów i przejmowanie barbar. Ogólnie gratuluję Ci radek, że udało ci się chociaż to top1 urwać ;);)
 

DeletedUser2354

Guest
Ubijanie swojego wlasnego wojska grozi banem nie wiem czy to wiecie :)
 

DeletedUser

Guest
nie sadze zeby suport by mogl dac za takie cos bana axowaty bo moglbym podac cie do suportu za to ze np zbilem popa na wiosce na ktora leciales kareta wiedzialem ze bedzie stracona i ty przejmujesz 1 grubym a pozostali ubijaja twoje wojsko 2 dni temu widzialem taka sytuacje jak jeden gracz ubil sobie 6k toporow 1k lekkiej ktos zbil popa i gruby za grubym ubijal wojo takze ...moge tez poslac wsparcie np tobie a stwierdzam ze cie juz nie lubie i bije sobie w twoje wioski gdzie moje wsparcie stoi...i mase innych przykladow .....moze by bylo dobrze zeby punkty off sie nabijaly tylko na czerwonych graczach co spowodowaloby ze w plemieniu by nie bylo graczy warzyw kazdy by bil wroga
 

DeletedUser4079

Guest
Nigdy nie jest zbyt pozno by udowodnic komus ze sie myli :D
 

DeletedUser3019

Guest
co innego jest ubicie sobie wojska np. dlatego, że przejmiesz wioskę i ktoś wcześniej zbił poparcie i walisz sam w siebie.
A co innego jest zachowanie jak ktoś walczy z wrogiem cały serwer ma 10 milionów punktów a na koniec ktoś kto nie walczył ubija swoje defy, defy zastów i jest pierwszy, bo ma 20 milionów.
Dlatego, za swoje wojska wcale nie powinno być punktów, chociaż wiadomo, że i tak by ubijało się zasty i każdy coś by wymyślił, taki już jest tribalwars2 cwaniaków nie brakuje :)

Sądzę, ze temat do zamknięcia ;)
 

DeletedUser2739

Guest
Tylko po co ? gracze sobie już wszystko wyjaśnili.. jak chcesz zrobić gówno burze idź pod jakiś dział związany z danym światem, pod kaźdym jest coś ciekawego ;)
 

DeletedUser4079

Guest
Malo co, malo aktywnosci na tym forum
Wydajesz mi sie tu obeznany, moze podeslesz mi linki do jakichs smiesznych rzeczy?
Oprocz tej wpadki z wyslannica i obfitymi barbami na starcie devy nic mi w oko nie wpadlo 0_o
 
Do góry