Nowy gracz, czy warto zacząć?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4330
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4330

Guest
Witam, Chciałbym zacząc grac w ta gre , ale na poczatku spotykam problem. Może ktoś mi pomoze bo lepiej znacie te swiaty itp.

Zaczełem gre robie samouczek buduje pierwsze poziomki ble ble ble wychodze na mape swiata i tutaj konczy sie entuzjazm z gry. Otóż , założyło mi wioske pomiedzy samymi wioskami 3k+. Mówię , dobra miałem pecha , poczytyalem troche znalazle opcje restart swiata. Fajnie nic straconego, robie restart wychodze na mape a tu jakbym z liscia dostal, granicze z wioska 4k pkt. No kur... jaki ma sens taka gra? mam stracic 5 dni grania na to zeby zbudować komuś dobrą farme pod nosem?. Grałem w grepolis dłuższy czas i tam nie ma takiego problemu zawsze jak zakladasz nowa wioske to daje Cie na wyspie ze wszystkimi którzy są pod ochroną a najblzsza wioske 3k+ musisz 2 razy scrollowac mape głowna zeby taka znaleźć. Zaczełem gre na najnowszym serwerze wiec myslalem ze nie bedzie takiego problemu. Ale takim podejscie to sami sobie strzelacie w kolano bo nikt nowy nie bedzie w to grał. A potem dziwo , że 90% nowych wiosek to wioski opuszczone.
 

DeletedUser4331

Guest
Ja czekam na nowy świat, w styczniu powinien już być :)
 

DeletedUser1902

Guest
Witaj,
tak naprawdę masz 5 opcji wyboru rozmieszczenia swojej wioski, tak 5, bo 4 kierunki oraz wybór losowy ;) co do działania systemu...dużo mówić, zamiast wrzucać do prowincji gdzie znajdują się wioski o podobnym przedziale punktowym, bądź pod ochroną ,to ładuje do prowincji które są tak pełne jak Lidl czy Biedronka na święta kiedy wchodzi karp ;)
Polecam pierwszy wybór zrobić jakikolwiek kierunek i zobaczyć czy można tutaj startować czy jednak są już zbyt rozwinięte wioski, jeżeli są to oddalić mapę jak się da i popatrzeć ( jeżdżąc pod niej ) gdzie znajduje się sporo wiosek pod ochroną i po 3 dniach wybrać właśnie ten kierunek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26

Guest
Rozpocząłeś w złym momencie grę bo w okresie nie dalekim od nowego świata.
Ale gra koło gracza mającego 3k pkt nie jest grą bez możliwości rozwoju ale fakt bez doświadczenia to można pomarzyć.
Zalecam poczekać jakiś czas na nowy świat K.
Choć ta gra wygląda tak że bez dobrej ekipy nic nie ugrasz bo jak jakiś random coś zrobi to nie ma struktury władzy i koordynacji.
Jak jesteś wytrwały i siedzisz 24/7 to moze sobie poradzisz jakoś ogólnie powadzenia :)
 

DeletedUser4133

Guest
Poelcam ten film objerzec od początku i inne tego gracza. Tłumaczy całą rozgrywkę.
 
Do góry