Odrzucony Nowe miejsce w kolejce budowy

  • Rozpoczynający wątek halendor
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam

Chciałbym zasugerować pewne zmiany w kupowaniu nowych miejsc w kolejce budowy. Obecnie kosztuje to 70 koron i działa to tylko na pojedynczej wiosce, w przyszłości jak ludzie będą posiadali po 15-20 wiosek to kupowanie w każdej za 70 koron slotów do budowy to będzie prawdziwe szaleństwo, krótko mówiąc to będzie masowe dojenie prawdziwej kasy z graczy i to nie małej...

Mam trzy propozycje:

1) Podnieście może koszt poj. slota do 150-200 koron lecz nowe miejsca w kolejce budowy niech działają w każdej wiosce gracza.

2) Zredukujcie koszt do 25 koron i zostawcie w obecnej formie czyli, że przypada to ulepszenie tylko na 1 wioskę.

3) Zostawcie w obecnej formie i dodajcie dodatkowo coś w stylu konta premium które np. na miesiąc czasu daje 5 slotów na budowanie w każdej wiosce gracza.


Rozumiem, że gra musi stale zarabiać na utrzymanie serwerów dlatego uważam, że trzecia opcja chyba byłaby najlepszym rozwiązaniem.
 

DeletedUser

Guest
No nie wiem czy opcja 3 to takie dobre rozwiązanie, ja za nią skasowałbym co najmniej 1000 koron :D
Po drugie nie wiesz jak to wszystko działa, kto jest kim i od czego: team polskiej wersji może jedynie zarządzać grą, zgłaszać błędy i propozycje zmian, nie ma możliwości modyfikowania elementów gry ani decydowania co dobrze by było wprowadzić. Od tych ostatnich możliwości właściwą jest firma InnoGames, która jest autorem i właścicielem gry. Tak jak oni to ustalili, tak będzie. Opcje premium są właściwie rzadko modyfikowane.
 

DeletedUser

Guest
Zauważyłem, że wszędzie i o wszystkim negatywnie wypowiadasz się na tym forum, dziwnym jesteś człowiekiem, poza tym pisałeś teraz kompletnie nie na temat. Co mnie to obchodzi? To jest dział od sugestii to coś zaproponowałem i tyle. Wiem kto jest od czego i dlatego to jest tylko propozycja/sugestia, proponuję byś przestał na siłę próbować wszędzie na tym forum wcisnąć swój post.
 

DeletedUser20

Guest
Zgadzam się, 2 pozycje w kolejce to za mało, a kupno dodatkowe do jednej tylko wioski za 50 koron to zdecydowanie za dużo. Najbardziej podoba mi się propozycja nr 1. Chociaż patrząc szerzej to gra jest po prostu nastawiona na wyciągnięcie pieniędzy od graczy w każdy możliwy sposób. No ale to było powtarzane nie raz już i nie tylko na polskiej wersji forum, ale też angielskiej czy becie.
 

DeletedUser

Guest
halendor;n2292 napisał:
Zauważyłem, że wszędzie i o wszystkim negatywnie wypowiadasz się na tym forum, dziwnym jesteś człowiekiem, poza tym pisałeś teraz kompletnie nie na temat. Co mnie to obchodzi? To jest dział od sugestii to coś zaproponowałem i tyle. Wiem kto jest od czego i dlatego to jest tylko propozycja/sugestia, proponuję byś przestał na siłę próbować wszędzie na tym forum wcisnąć swój post.
Nie zaprzeczam, wiele na to wskazuje, że jestem dziwny, ale też spędziłem 5 lat jako supporter w grach IG i wiem co nieco jak takie sprawy się odbywają.
Wyraźnie napisałeś propozycje skierowane do pierwszej osoby liczby mnogiej, co wyraźnie sugeruje, że kierujesz to do polskiej obsługi gry, żeby taką sprawę przemyślała. To nie tak działa ten dział. Propozycja musi być klarowna, jasna i dobrze umotywowana. Po prostu próbuję pomóc, ponieważ wiem jakie propozycje mogą przejść, a jakie na dzień dobry będą odrzucone.

Boisz się krytyki? Bo ja nie. A że krytykuję, to znaczy, że najwidoczniej nie widać tu zalewu pomysłów, które miałyby szanse dostać się pod rozważania twórców gry.
Nie zarzucisz mi nabijania postów :D nie ma takiej opcji...
 

DeletedUser1568

Guest
Też uważam, że rozszerzenie opcji "kolejka budowy" o wszystkie wioski albo wioski w danej prowincji powinno zaprocentować większym zyskiem. Zresztą uważam, że system premium jest bardzo źle skonstruowany i mam nadzieję, że są prowadzone jakieś prace nad poprawą. Wiem po sobie, że w życiu bym nie kupił na pojedynczą wioskę slotu 1+, ale jakby było na wszystkie wioski to bym kupił nawet +4. Przy większej liczbie wymaganych monet (dajmy na to pomysł panów u góry - 200 monet za slot) zyski byłyby o wiele większe.

Tak samo cena dowódców, medyków itd. jest o wiele za wysoka by większość graczy się na nich pokusiła. Strzelam, że zyski z kupna opcji +20% do produkcji surowca są zerowe, bo to już trzeba być kompletnym [ .. ;) .. ] by to kupić w takiej formie jakiej jest.
 

DeletedUser911

Guest
Premium jakie mamy, jest to premium dedykowane do użycia w pierwszym etapie gry. Zwiększenie slotu o jeden w pierwszej wiosce, zwiększenie produkcji w pierwszej wiosce, daje dość dużą przewagę na początku rozgrywki w późniejszym etapie gry opcje premium są zupełnie niepotrzebne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry