No War - ,,Ludzie ludziom zgotowali ten los...''

Disney

Nowicjusz
Witajcie moi drodzy,

Wielu z Was może mnie nie kojarzyć ale nie o mnie mowa a pomyśle który chce wprowadzić w życie. Jak każdy z Was wie konflikt na Ukrainie jest obrazem bezradności świata na przemoc i chore ambicje człowieka owładniętego marzeniem o rządzeniu świata. Jako że karabinu do ręki na razie nie mogę wziąść a sama pomoc finansowa nie wystarcza mi pragnę zaprosić Was ponad podziałami na przełomie września i października (uzależnione jest to od startu serwera .ru) do wspólnej walki jako polska społeczność na tym serwerze. Może to być dla Nas wyjątkowa okazja do walki z propagandą (nazwy wiosek, komunikacja z graczami rosyjsko języcznymi) plus swego rodzaju manifestacja poparcia narodu Ukrainy w walce z oprawcą. Ktoś kiedyś powiedział że wspólny wróg łączy a nawet najmniejsze działanie może być symbolem walki. Także każdy kto i tak spędza godziny przed monitorem i chce sprawdzić się w walce na serwerze rosyjskim ma moje zaproszenie.

Pozdrawiam Was
Damian

Discord wydarzenia
 

Załączniki

  • no war.png
    no war.png
    71,8 KB · Wyświetlenia: 42

Primaris

Nowicjusz
Super inicjatywa, mimo iż przez wolontariat na terenach okupowanej Ukrainy nie mam zbyt dużo czasu wolnego, chętnie wspomogę walkę na serwerze rosyjskim!
 
Do góry