Brak błędu niszczenie swojego kosciola katapultami - brak skutku

  • Rozpoczynający wątek IchigoPL
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
witam.
Prubuje zniszczyc 1 poziom kosciola i nie moge tege zrobic przy uzyciu 430 katapult... czy to jest zablokowane zeby swoj kosciol niszczyc czy to blad? atakowalem pare razy dla pewnosci
pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Po prostu masz za mało tych katapult, jak będzie ze 2000 to możesz próbować.
 

DeletedUser

Guest
Według kilku źródeł 400-500 katapult powinno wystarczyć, jednak gdy testowałem to u siebie to również nie mogłem wyburzyć. Tak więc są dwie opcje: nie da się wyburzyć sobie kościoła - musisz poprosić współplemieńców, potrzeba więcej katapult.
 

DeletedUser20

Guest
Da się zburzyć na 100%, bo po kilku próbach z coraz większą ilością katapek w końcu padł. W ataku trzeba mieć koło 800-900 katapult o ile dobrze pamiętam (na pewno więcej niż 700, bo znalazłem taki stary raport z ryckiem z bronią - http://i.imgur.com/2FHyIoZ.png).

I wydaje mi się, że zależy to też od poziomu muru, chociaż nie wiem na jakiej zasadzie, bo na forum bety rzeczywiście ktoś wstawiał raport, że 400-500 powinno wystarczyć (nie było tam bonusu za mur). Ale w praktyce to się nie sprawdziło.
 

DeletedUser

Guest
980 katapult starczylo na 2 poziom kosciola zeby spadl o 1. a 750 okolo z 1 na 0. w moim przypadku
w warunkach walki niestety calkiem bez sensu jest posiadanie katapult.
szczegolnie jak ktos ma bunkier po 20 tysiecy kazdej jednostki gdzie jedyna szansa jest trafienie kosciola. to niestety przy takiej ilosci katapult to obstawa dla nich jest znikoma... jedyne wyjscie sabotarz... takze jednostka jest bez sensu poza wyburzaniem wlasnych kosciolow...
 

DeletedUser635

Guest
NA drachenfels zburzenie kosciola z 1 do 0 to 400 katek okolo
 
Status
Zamknięty.
Do góry