Naprawiony Nieskończona rekrutacja szpiega + błąd w wiadomościach

Status
Zamknięty.

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Witam,
ostatnio zauważyłem że na aplikacji na androidzie przy rekrutacji szpiega nie idzie tego zrobić. Czas dobija do 00:00:00 i stoi tak do restartu aplikacji, nie pomaga zmiana wiosek nic. Drugim błędem z tych raczej mnie ważnych jest błedna ilość wiadomości. Często sie spotkałem z tym że po napisaniu swojej wiadomości z kimś lub w masówce ich ilość spowrotem wracała do 1. Najczęściej jeśli ktoś inny napisze to liczba wraca do normy.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Aplikacja została przeinstalowana?

Jeśli tak i błąd nadal się pojawia to zapraszam do supportu w celu podania więcej szczegółów o jakie poprosimy.
 

DeletedUser1413

Guest
Co do szpiegów innej drogi niz ponowne uruchomienie apki nie ma, bledny odczyt wiadomości jest też gdy ciągle pojawiają się nowe w jednym temacie, przykładowo dostałeś 4 wiadomości w jednym temacie gdy jesteś online masz 4 nieprzeczytane pw w skrzynce, nie wiem jak to działa nieraz to wraca do normy raz nie, dopiero ponowny relog pomaga.
 

DeletedUser1967

Guest
Ze szpiegami podpada czysto pod błąd wizualny.
A z wiadomościami tak jak Venom napisał. Jeżeli nie znika ta liczba nowych wiadomości to wejdź jeszcze raz w tą wiadomość i przewiń ją do góry i na dół. Wiem, ze dziwne, ale działa :p
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Ze szpiegami podpada czysto pod błąd wizualny.
A z wiadomościami tak jak Venom napisał. Jeżeli nie znika ta liczba nowych wiadomości to wejdź jeszcze raz w tą wiadomość i przewiń ją do góry i na dół. Wiem, ze dziwne, ale działa :p
Nie taki wizualny po tym jak dobiją do 00.. nie ma przycisku do wysłania szpiega jeśli jest to któryś z kolei to też nie widać go jako dostępnego. Co do wiadomości ja tylko wchodze i wychodze :p
 

DeletedUser1967

Guest
Nie taki wizualny po tym jak dobiją do 00.. nie ma przycisku do wysłania szpiega jeśli jest to któryś z kolei to też nie widać go jako dostępnego. Co do wiadomości ja tylko wchodze i wychodze :p

To wyłącz i włącz i będzie po problemie, może upierdliwe, ale cóż :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry