Brak błędu Nie ładuje mi się gra

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser351
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser351

Guest
Witam, Mam problem z grą a odnośnie to że nie ładuje Mi się, kręci się ta sztrzałka koło "zaloguj" i tak w nieśkoczoność...
 

DeletedUser

Guest
Sprawdz połączenie z internetem, wyczyść pamięć cookie`s, spróuj z innej przeglądarki, zaktualizuj przeglądarkę.
Jeśli nie pomoże, pisz do Supportu.
 

DeletedUser351

Guest
Wszystko zrobiłem i nadal nie działa, napisałem do Supportu i czekam na odpowiedź... :)

Zainstaluje jeszcze inna przeglądarkę, napisze czy pomogło :)
 

DeletedUser

Guest
Zgłaszając problem należy zawsze podać z jakiej przeglądarki się korzysta.
Dobrze też załączyć screen do jakiego momentu gra się ładuje.
 

DeletedUser351

Guest
Znaczy Ja korzystam z Chrome obecnie, sprawdzałem też na Mozilli... A na safari udało się odpalić choć praktycznie dało się sterować...

link do ss jeśli ktoś chce zerknąć: http://speedy.sh/VCKNW/ss.jpg
 

DeletedUser

Guest
Sprawdź ten obrazek, bo wygląda na obcięty, w sumie i tak tam nic nie widać.
 

DeletedUser

Guest
mam to samo od kilku dni. nie mogę się zalogować i co jakiś czas są z tym problemy.
 

DeletedUser

Guest
Choć bardzo chciałbym Ci pomóc, nie jestem jasnowidzem. Musisz więcej coś napisać. Brak możliwości zalogowania się przez kilka dni to poważna sprawa, ale nie pomogę, jak nie będę wiedział co się dzieje, z jakiej przeglądarki korzystasz, czy jest aktualna itp itd.
 

DeletedUser

Guest
Mnie również przestała ładować się gra. Zrobiłam restart, ponieważ zniknęło mi wojsko, które wracało z ataku, oraz zginęli kupcy, przewożący towar razem z towarem. Po kilku restartach nie udało mi się odzyskać tego, co zginęło. A teraz gra w ogóle się nie ładuje. Ani na chromie ani na Firefoxie. Ciszy mnie poniekąd fakt, że nie jestem samotna z tym problemem..... :)
 

DeletedUser

Guest
Tak, właśnie zauważyłem, że też nie mogę się zalogować. Najwyraźniej trwają jakieś niezapowiedziane zmiany, trzeba poczekać.
 

DeletedUser292

Guest
Ale takie zmiany powinny być wprowadzane w nocy i przy okazji powinny być wtedy wyłączone servery, żeby nie było sytuacji, gdzie komuś cokolwiek znika (tak jak mi, zawiesił się szpieg i nie mogę z niego korzystać - a nawet nie mogę go zabić, a super odpisuje swoimi regułkami)
 

DeletedUser

Guest
Kto odpisuje regułkami?
Gra właśnie "zaskoczyła", dobrze będzie teraz przeczyścić pamięć podręczną i ciasteczka przeglądarki.
Masz zupełną rację, że takie przerwy to albo powinny być wcześniej ogłaszane, albo robione w nocy, w czasie najmniejszego obciążenia serwerów. No ale kto wtedy zapłaci pracownikom nocna stawkę, albo da dzień wolnego? :D

Tak czy inaczej, właściciel gry zawsze odpowie tak: to wciąż wersja beta gry, dlatego czasowe niezapowiedziane przerwy są możliwe.
 

DeletedUser

Guest
Takie życie to tylko Gra. Mi osobiście wiesza się co kilka, kilkanaście godzin ale trwa to max 30 min i jakoś się z tym pogodziłem (np. wczoraj w godzinach 21-23 nie pamiętam dokladnie, dzis mięczy 8:30-10 ) teraz śmiga idealnie, gram dopiero 2 dzień. Świadczy to tylko o tym że "coś robią" to chyba dobrze. Pozdrawiam.
 

DeletedUser389

Guest
Dołączam sie do problemu od 2 dni nie mogę sie zalogować na żadnej przeglądarce
 

DeletedUser

Guest
Wyrzuć kompa i kup innego.

A tak na poważnie: jeśli nie działa Ci na żadnej przeglądarce, a tysiącom graczy działa bez problemu, znaczy że masz coś nie tak z kompem, najprawdopodobniej z konfiguracją windows.
 

DeletedUser

Guest
Czy ta 5-minutowa przerwa mogłaby się już skończyć? Trwa już od 4 godzin. Masakra jakaś
 

DeletedUser

Guest
Trwała dosłownie 5 minut.
Spróbuj wyczyścić przeglądarkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry