Zdublowany Motyw Nocy.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1526
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1526

Guest
Witam, chciałbym zaproponować wprowadzenie motywu nocy do Tribal Wars 2.
Wiem, że na plemionach jest taki oto motyw, dość ciekawe urozmaicenie fajnie, by było zobaczyć go w TW2.
Wydaję mi się, że najrozsądniejsze godziny nocy to po prostu, kiedy pojawia się bonus nocny.
 

DeletedUser1646

Guest
za przeproszeniem ale na ...uj to komu? są poważniejsze sprawy jak np. naprawa bugów. Gra kuleje i długo sie nie utrzyma w czołówce, jeśli kiedykolwiek była tam;P i takie pierdoły to bym zalecał wprowadzić za x lat, bo to najmniej istotna kwestia tej gry.
 

DeletedUser1526

Guest
Jest to dział przeznaczony do propozycji tak, więc mogę pisać jakie propozycje chce, a czy zostaną przyjęte, czy nie to już sprawa supportu.
Więc takie chamskie wypowiedzi to sobie możesz darować.
 

DeletedUser1646

Guest
Jest to dział przeznaczony do propozycji tak, więc mogę pisać jakie propozycje chce, a czy zostaną przyjęte, czy nie to już sprawa supportu.
Więc takie chamskie wypowiedzi to sobie możesz darować.
nie do końca sprawa suportu;P bo suport przekazuje tylko te pomysły co miały duże poparcie wobec społeczności TW2.
 

Roman

Nowicjusz
Wątek do zamknięcia, w grze jest częściowo wprowadzony tryb nocny ale nie jest jeszcze skończony.
 

DeletedUser1413

Guest
Po za bonusem nocnym dla obrońcy nie doszukałem się innych zmian, może nas oświecisz?
 
Status
Zamknięty.
Do góry