Może dominację?

Jaki świat?


  • W sumie głosujących
    12
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser4327

Guest
Czy nowy świat będzie na dominację, czy PZ?
Albo inaczej... delikatnie sugeruję, aby następny był dominacją.

Wiem, że gdzieś tu Wysłannica pisała, iż możliwość na powstanie świata z dominacją lub PZ jest jak 1:1, jednak każdy po prostu każdy wie, że to jest ściema.

W ostatnim czasie jedynie H był na dominację, a reszta PZ.

Dlatego też, zanim zostanie ogłoszone otwarcie, chcę jedynie dać znać o tym, że jednak większość osób czeka nie na bezsensowne warunki, jakimi są zbieranie punkcików za skakanie po prowincjach niczym skoczek na szachownicy, a zwykłą bitwę o to które plemię ma bardziej zmobilizowanych i zaciętych współplemieńców ;-)

Dorzucam ankietę, żeby support przypadkiem nie stwierdził, że to tylko moje zdanie, a nie większości graczy.

Pozdrawiam
 

DeletedUser4328

Guest
myślę że właściciele serwera wolą robić pz bo szybciej się świat kończy, a początek każdego nowego to zastrzyk gotówki za korony na lv plemienia
 

DeletedUser4329

Guest
Co 4 światy jest dominacja. PZ jest najlepszą opcją, dobrze właściciele nie banują Was za generowanie barb, mulciaków oraz korzystanie z botów :) TW2 nie opiera się na systemie P2W jak każda inna gra strategiczna, polecam poszukać jakiejś giereczki gdzie jest system VIP za doładowania i nikt Was nie wyręczy na wysyłanie ataków na barby :D
 
Do góry