Odrzucony Masowe wysyłanie surowców

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2271
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2271

Guest
W sumie wpadłem na pomysł po dzisiejszym jak przy 200 wioskach wysyłałem surowce do jednej wioski. Jest to bardzo ale to bardzo czasochłonne. Powinna być opcja w wyślij surowce "wyślij surowce masowo" tak jak masowe przekazanie surowców dla plemienia.

W sumie mogło by działać tak samo jak masowe przekazywanie surowców na plemie. Masowe wysłanie surowców do jednej wybranej wioski (swojej czy sprzymierzeńca czy kogo) ze wszystkich wiosek czy też z wybranych wiosek do których są przypisane jakieś grupy. Z wyborem procentowym czy chcemy wysyłać 33% drewna/miedzi/żelaza czy 100% konkretnego jednego surowca.

Bo wiadomo np. u mnie na każda wioska ma taki sam poziom rynku i do każdej musiałem wciskać inne liczby i wciskać następną i następną i następną i ciągle zmieniać wartości.

Ułatwiło by to używanie rynku oraz przesył surowców był by sprawniejszy oraz chętniej używany. Szczególnie w późniejszym etapie gry.
 

DeletedUser911

Guest
Może niech najpierw zrobią, żeby transporty surowców były widoczne z poziomu wioski, do której idą - ile razy już się zastanawiałem, czy ja wysłałem surowca do tej wioski, czy jeszcze nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry