Brak błędu Ludzie listy piszą :)

  • Rozpoczynający wątek Ellipsis
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam :)
Być może problem był już poruszany ale nie zaglądam tu co dnia więc jakby co to odświeżam:)
Problem dotyczy pisania priv i pisania postów na forum w plemieniu, mianowicie bardzo często po zapisaniu parunastu zdań wszystko znika i trzeba zaczynać mozolnie od nowa. Dziś już mało mnie szlag nie trafił bo chyba z 10 razy zaczynałam post i za każdym razem znikał. To naprawdę bardzo wkurzające. Być może następuje jakieś sprzężenie z innymi opcjami w grze np w momencie jak wraca wojsko lub dociera do celu lub cokolwiek innego ale proszę zwróćcie na to baczną uwagę i naprawcie bo pisać w notatniku i potem wklejać to męczące:) Teraz jeszcze jest w miarę spokój ale za chwilę jak zaczną się walki i przejmowanie wiosek kontakt na forum plemienia będzie bardzo utrudniony...o priv nie wspomnę.
 

DeletedUser

Guest
1. Zgłaszając błąd powinnaś dokładnie przyjrzeć się mu w grze, przeprowadzić kilka testów, przecież to ma służyć całej społeczności TW2.
2. Tak, problem był zgłaszany, ale nie przypominam sobie, żeby zgłaszający opisali dokładnie, kiedy ten problem się pojawia.
3. Przed napisaniem kolejnego tematu z błędem należy zwrócić uwagę na to, czy już ktoś problemu nie zgłaszał: takie są zasady tego działu.
 

DeletedUser

Guest
A przepraszam jakich mam dokonać testów ??? Opisałam problem chyba dość dokładnie. Owszem jak pisałam to w dziale błędów nie było takiego tematu.Czy teraz zajmiecie się tym problemem.?
Może napiszę jeszcze raz. problem polega na tym że pisząc posty lub priv bardzo często anuluje mi wszystko co napisałam w sekundę.Po prostu cały tekst znika wraz z okienkiem w którym się pisze. Czasem zaczynam pisać po kilka razy zanim zaskoczy.
 

DeletedUser

Guest
Ja takiego problemu nie mam, dlatego poprosiłem, żebyś przyjrzała się w jakich sytuacjach wpisany tekst znika.
 

DeletedUser

Guest
Nie tylko ja mam taki problem, nie wiem w jakich sytuacjach i trudno będzie to stwierdzić jak piszę post to skupiam się na pisaniu. Po prostu piszę i nagle wszystko wraca do stanu poprzedniego to sekunda. I trzeba pisać od początku. Mam nadzieję że kolejne aktualizacje poprawią ten stan rzeczy :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry