Brak błędu Logowanie i brak możliwości gry

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4345
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4345

Guest
Co zrobiliście tej grze nagle? Loguje się godzinę. Po zalogowaniu mogę zrobić jakąś jedną rzecz, np: odczytać wiadomość i to wszystko co mogę zrobić. Gra stoi. Znowu uruchamiam logowanie i ta sama bajka. Gra stoi - nic nie można zrobić. Problem występuje od wczoraj i to jest masakra nie gra.
 

DeletedUser821

Guest
wczoraj ani z telefonu ani na kompie nie moglem sie zalogowac przez 2h rowniez w pracy nie dalem rady a probowalem z kilku sieci inea plus itp
 

DeletedUser2739

Guest
Na aplikacji nie moża nic zrobić ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
O ile mnie pamięć nie myli to ostatnio była aktualizacja na apke umożliwiająca strzały w gwendolince....moze więc dlatego te problemy
 

DeletedUser2042

Guest
Od dzisiaj rana na Rupea dziwne rzeczy sie dzieja.W domu mam siec wifi i przez caly dzien nie moge sie zalogowac na gre.Mam konto na tureckim serwerze i tam bez problemu gra sie loguje.
 

dariusz92

Nowicjusz
No właśnie kuzyn mi mówił że od rana miał problemy, gdzie ja cały dzień miałem luz, a na wieczór na odwrót, a już ostatnio chwalilem że nie ma takich problemów jak kiedyś i widać nie potrzebnie
 

DeletedUser2042

Guest
Nie moge tego zrozumiec.W telefonie mam dwie karty sim Virgin i Lycamobile.Na Virginie nie cche sie zaladowac a na Lycamobile gra wchodzi od razu.A na tureckim serwerze i tu i tu smiga.
 

dariusz92

Nowicjusz
Myślę że to nie ma znaczenia jaki operator bo mi na WiFi nie chciała działać przez jakiś czas ani na kompie ani na tel, ale już chyba wróciło do normy, chyba że znowu jakieś niespodzianki będą xD
 

DeletedUser2042

Guest
O i niespodzianka od rana.Wszystko smiga jak poprzednio ,tylko ciekawe jak dlugo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry