Przekazany Lista Kontaktów/Forum Plemienne - Sugestia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1168
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1168

Guest
Witam

•Proponuje rozbudować listę kontaków o tworzenie w nich grup. Takie mozolne wybieranie każdego po kolei jest słabe. Ułatwi to kontakt.
•Forum plemienne tez powinno byc rozbudowane o dzialy dla tylko wybranych ludzi, Nie wiem dlaczego tego jeszcze nie ma.
•Odnośnik wiadomości do Danego tematu na forum.
•Randomowe przerwy w grze.. Ostatnio sie zdarzaja bardzo czesto.

Jesli mam byc szczery to takie rzeczy powinny byc celem updejtów. Zmiany gry ciegłe przystosowywanie sie do niej nie jest dobre dla spolecznosci bo ich to zraża.
Ułatwona komunikacja by wprowadzila wiecej dobergo. Takie moje zdanie.


Chciałbym zobaczyc opinie supportu pod tym postem poniewaz widze ze w wiekszosci tematów w tym dziale nie ma zadnych wypowiedzi waszych. Wydaje mi sie ze to piszemy dla was nie dla siebie.
 

DeletedUser1286

Guest
Popieram przedmówcę. Takie rozwiązania znacznie usprawnią komunikację między graczami danych grup. Uciążliwe jest wybieranie poszczególnych graczy z całej listy kontaktów - można oczopląsu dostać.
Jeśli chodzi o Ukryte Forum również popieram w 100%. Była taka opcja w plemionach od zawsze, więc nie wiem dlaczego tutaj nie zostało o tym pomyślane. Przydałaby się też opcja forum międzyplemiennego. Obydwie kwestie były już poruszane w innych wątkach, lecz odpowiedzi nie ma :/ To przykre, że piszemy jak do ściany i nikt nic z tym nie robi - totalna olewka graczy.
Proszę o szybkie rozpatrzenie tej kwestii i pozytywne wnioski. Podpisuję się pod tym postem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1235

Guest
również popieram przedmówców zwłasza w tych kwestiach oraz bym dodał masowe szkolenie woja budynkow i szpiegow :))))\
i wtedy bym był zadowolony już a ze źle jest cos przetłumaczone to jest mi to obojętne
 

DeletedUser1168

Guest
Kolejna randomowa przerwa w chwili gdy zaraz musze slac wojsko. Moze jakies informacje na ten temat wczesniej ? Myslicie troche?
Support tej gry jest zalosny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Jak co poniedziałek tak i dziś gra była aktualizowana. Jak zawsze była podana informacja w temacie dotyczącym aktualizacji.

Aktualizacje w poniedziałek zawsze odbywają się pomiędzy 10 a 16.
 

DeletedUser1168

Guest
owszem, była ale nie było godziny gdzie w tej grze sekundy maja znaczenie wiec co nam po tym ze napisaliście ze tego dni. Może pomyślcie o zatrzymywaniu czasu w grze podczas tych przerw?

Czy moja propozycja zostanie jakos rozpatrzona czy co ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry