Naprawiony Lagi.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4404
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4404

Guest
Cześć, z ekipą zorganizowaliśmy zmasowany atak na świecie Landskrona, cały weekend siedzieliśmy żeby wysłać wojsko na czas. Wszystko miało wchodzić w odstępie 6 sekund, i pisało, że tak wejdzie. Kiedy nadszedł czas wchodzenia wojska na wioskę był lag, który rozrzucił nam ataki w odstępie nawet do minuty, w różnych kolejnościach, np atak który miał wchodzić przed grubasami, wszedł po nich.

Gra polega na organizacji i współpracy, co z tego że siedzieliśmy w 10 osób całą noc, żeby wysłać wojsko skoro rozrzuca nam je tak jak wyżej opisałem, w złą stronę idzie ta gra. Wydaliśmy z ekipą dużo hajsu na grę, wielu wróciło po długiej przerwie, a tu takie rzeczy się dzieją, że gdybym wiedział to bym nawet nie wracał do takiego czegoś czego grą już się nazwać nie da. Zero przyjemności z organizowania ataków grupowych, i wielkie zażenowanie kiedy akcja została zaplanowana tak, żeby na pewno siadła a tu inno robi takie niespodzianki. Pamiętam co się działo na początku, też nie było za dobrze ale po tylu latach powinniście coś poprawić.

Pozdrawiam
 

DeletedUser395

Guest
Morał z tego taki - nie wysyłaj karet na minute przed bonusem, bo jak jest ogarnięty gracz to możesz zaznać niespodzianki xd
 

DeletedUser4329

Guest
Morał jest taki, nie graj chłopaczku na bocie z kolegami to lagów nie będzie i zainwestuj w dyscyplinę :D A ataki były teraz a nie przed bonusem więc nie ma czego płakać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4404

Guest
Wchodziło po bonusie, o 10:05 :) nie gra od nas nikt na bocie, a koszary prawie maks u każdego więc nie ma mowy o braku dyscypliny koleżko :)

Ps. maks dyscyplina to +- 3 sekundy, nie 60 sekund. Ataki były wysłane i pokazywało wszystkim że wchodzi tak jak ma, np
3 offy przed grubymi, a okazało się że 2 offy weszły po grubych gdzie było pokazane na wiosce
w zakładce "Komendy" że wchodzi tak, jak ma wejść.

Nikt tu nie płaczę, bo nie ma o co, napisałem to żeby wzięli się może za to, bo tak jak mówię, akcje nie mają w ogóle sensu z takimi lagami :)
I nie mam zamiaru się spinać z nikim tutaj, napisałem co się wydarzyło i chciałbym żeby każdy napisał co o tym myśli, i czy też miał takie sytuacje a nie wyzywał i pisał z nienawiścią bo dostał po dupce w grze. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4329

Guest
Faktycznie, a ponad 5k ataków na barby to z palca wysłane xD
 

DeletedUser4404

Guest
Wchodząc 2 razy dziennie na konto, przy 5 wioskach masz 500 ataków na barby, jeśli wysyłasz do limitu. Nowy świat stoi już miesiąc, więc nie rozumiem Cię, ale fajnie wiedzieć że jesteś zdziwiony ;)
 

DeletedUser395

Guest
Nauczcie się, że przesuwanie czasów to jedna z podstaw gry... ;)
 

Kamiennymur

Pikinier
no ale jednak ma racje przesuniecie może być 1-3 sekundy a nie takie coś. Ogólnie to gra się zwaliła i nic z tym nie robią...
 

DeletedUser4339

Guest
O wszystkim było już trąbione. Porzuciłem grę. Ile nerwów oszczędzonych. Gra strategiczna, w której lagi uniemożliwiają stosowanie strategi. :)
 

DeletedUser1902

Guest
Niby strategia a jednak p2w XD ta gra jest zepsuta i spada powoli na dno ( w sumie to już na dnie jest ), Ci którzy czasem zaglądną na światy wiedzą jak wygląda sytuacja ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry