Naprawiony Lagi kiki x2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2508
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2363

Guest
s18 - dziś działa prawidłowo, sporadyczne opóźnienia podczas wczytywania raportów i wiadomości, w skrócie jest OKEJ
 

DeletedUser1862

Guest
Lagi,lagi,lagi... wszedzie lagi... lagi na grze i lagi na forum.....
(s19)
 

DeletedUser2508

Guest
Cóż. Już prawie byłem skłonny stwierdzić, że coś zostało zrobione w kwesti ciągłego wieszania się gry. Niestety aktualnie pl20 praktycznie nie działa i mam problemy z wejściem na pozostałe serwery pl. O dziwo en25 Yburg, gdzie też jestem, działa płynnie i bez problemów. Dlatego pytam ... jak żyć Panie Premierze? :D
 

DeletedUser944

Guest
Człowiek specjalnie wstaje żeby zalogować się do gry i ogarnąć chwilę przed 6 i nie da się zalogować.
Tak już jest od tygodnia co najmniej. Na początku było parę w ciągu dnia, teraz jest mniej więcej co godzinę.

Czy Administracja serwera zamierza coś z tym zrobić i też zadość uczynić graczom te problemy ?
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Człowiek specjalnie wstaje żeby zalogować się do gry i ogarnąć chwilę przed 6 i nie da się zalogować.
Tak już jest od tygodnia co najmniej. Na początku było parę w ciągu dnia, teraz jest mniej więcej co godzinę.

Czy Administracja serwera zamierza coś z tym zrobić i też zadość uczynić graczom te problemy ?

O którym serwerze mówimy? Logowanie nie jest możliwe z jednej przeglądarki/urządzenia? Czy wszystkie możliwe opcje nie są dostępne?
 

DeletedUser1412

Guest
problemy z brakiem odpowiedzi serwera 20 przynajmniej dotykaja wszystkich, mysle ze przegladarki i inne ustawienia nie maja znaczenia skoro dziala to losowo w roznych godzinach uniemozliwiajac wszelkie czynnosci wlacznie z wejsciem do gry skoro kazdy je potwierdza w danej chwili chociazby na teamspeaku.

P.S. chociazby teraz nie mozna grac ;p
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Problem powinien być naprawiony. Jeśli będzie dalej występować to proszę o informacje.
 

DeletedUser1504

Guest
Co znowu się dzieje ?na żaden swiat się zalogowac nie można ...
 

DeletedUser2040

Guest
" Ten świat jest czasowo niedostępny "
i "Konserwacja" na aplikacjach.
 

DeletedUser2487

Guest
Kompletna porażka ciągłe braki dostempu kompletna masakra ciągłe lagi opuznienia w atakach i te zawiechy sprawiają ze gra traci na wartości to nie sprawia już przyjemności jak sie nie ma szansy wysłac w pore ataku lub deffa w pore za duzo sie traci przez takie sytuacje
 

DeletedUser2508

Guest
Aktualizacja 1.77 i m.in.
Naprawione błędy

  • Czas serwera w niektórych przypadkach nie wyświetlał się poprawnie - zostało to poprawione.
  • W przeglądzie komend data "Jan 18, 1970" nie będzie już więcej nieprawidłowo wyświetlana.
  • Zmiana nazwy własnych ataków w Przeglądy - Nadchodzące będzie teraz prawidłowo zapisywana.
  • Animacja rekrutacji w Komturii teraz będzie prawidłowo wyświetlana.
  • Poprawa operacji w tle powodujących spowolnienie serwerów.
  • Naprawiono problem zakłócający ukończenie zadanie dotyczącego posiadania 3 Ratuszy.
  • Gracze nie będą już otrzymywać wielokrotnych powiadomień push dotyczących tego samego wydarzenia.
  • Niektóre tłumaczenia zostały poprawione.
A ja naiwny myślałem, że będzie lepiej. A tu od aktualziacji cały czas zwiechy i zwiechy :/

13 kwietnia
I znowu zwiecha na pl20 :/ (20:03)
Nie można się nawet zalogować (22:48)
15 kwietnia
9:26 zawiesza się
10:20 kolejna zwiecha
17 kwietnia(wcześniej mi się nie chciało)
21:10 (zwiecha i brak możliwości zalogowania)
18 kwietnia
10:20 (kolejna zwiecha i brak możliwości zalogowania). W sumie aktualizacja to nic dziwnego,że gra znowu nie działa :/

To już są jakieś kpiny. Kolejny raz wprowadzana aktualizacja i gra nie działa. Testujecie to jakoś przed czy na pałę te nikomu niepotrzebne, kosmetyczne "kwiatuszki w ogrodzie" wprowadzacie? Zawsze są pytania: Jak się Wam (graczom) podoba aktualizacja? Szczerze to się wolę nie wypowiadać bo było by to przynajmniej tak niestosowane jak zatrudnienie Misiewicza w PGZ.
Żałosne zaplecze techniczne, informatycy z Koziej Wólki ....
Współczuje tylko Wysłannicy i ekipie bo to im się za to wszystko niesłusznie obrywa ....

19 kwietnia
9:20 (po wywaleniu nawet zalogować sie nie można)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2720

Guest
rano nie działało kilka razy i minelo hmm z 4 godziny i znowu sie zalogowac nie mozna parodia :D
 

DeletedUser2508

Guest
Dzisiaj znowu lipa. Od rana jakos poszło. Ale teraz jak wywaliło to znowu dupsko zbite.

Ja pier dziu ... 20 ataków farmy 20 min... chyba jakieś jaja sobie robicie ...

Proponuję aby technicy przestali "czyścić ciasteczka" i wzięli się do roboty
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2720

Guest
Naprawcie te lagi/logowanie bo te serwery to chyba na hamachi jakim stoją

P.S teraz zauwazylem ze znika wojo na barbach xD eh
 
Status
Zamknięty.
Do góry