Naprawiony Lagi kicki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2628
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
No to szczegóły proszę Państwa.
Przeglądarka - jaka dokładnie?
Pliki tymczasowe wyczyszczone?
Dostawca internetu? (pytanie od techników)
Świat gry?
 

DeletedUser1723

Guest
No to szczegóły proszę Państwa.
Przeglądarka - jaka dokładnie?
Pliki tymczasowe wyczyszczone?
Dostawca internetu? (pytanie od techników)
Świat gry?

Jakie szczegóły ? lagi mają wszyscy na każdym serwerze - jak zwykle zresztą gdy wprowadzacie aktualizacje , i skończcie z wymówkami że to nie wina aktualizacji , bo chyba nikt kto gra w tą grę dłużej jak od 3 aktualizacji w to nie uwierzy już więcej.
Koronki są cholernie drogie , ale by tak za błędy wynikające ze strony gry graczy jakoś zrekompensować (ot co jakaś dominacja / szczodre / koronki) to normalnie by wam się drobniaki na tacy przestały zgadzać...
Ale co ja się będę , toć i tak nasze zdanie ma dla was taką wartość jak obecnie rubel w rosji :D
 

DeletedUser2694

Guest
Problemy są tylko z tym serwerem i nne smigają jak talala, wiec nie pytajcie się o szczególy i przeglądarki, bo nie w tym wina. A zgłaszane było od początku przez wielu graczy, tylko support chyba potrzebuje supportu :D:D:D
Firma sie robi zby skąpa i odpalili nowy serwer na jakimś slomianym laptopie za babcyną rente :D:D:D
 

DeletedUser2335

Guest
Tak sobie czytam i mam wrażenie, że dyskusja zmierza donikąd :cool:
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Problemy są tylko z tym serwerem i nne smigają jak talala, wiec nie pytajcie się o szczególy i przeglądarki, bo nie w tym wina. A zgłaszane było od początku przez wielu graczy, tylko support chyba potrzebuje supportu :D:D:D
Firma sie robi zby skąpa i odpalili nowy serwer na jakimś slomianym laptopie za babcyną rente :D:D:D

To może jesteś w stanie wytłumaczyć dlaczego zgłoszenia są z trzech światów? Co więcej u ponad 50% graczy zgłaszających się do support problem zniknął po wyczyszczeniu pamięci tymczasowej. Kolejne kilka procent używa Opery i nie przewiduje przesiadki na inną przeglądarkę i tu nie ma żadnego rozwiązania. Opera nie jest i nie będzie wspierana, dlatego jeśli występują na niej jakieś problemy to nie mamy na nie wpływu. Kolejna część graczy używa aplikacji na Androida i tutaj wystarcza poprawna reinstalacja aplikacji, ewentualnie przy słabszych modelach wyłączenie opcji graficznych/dźwiękowych.

Niestety nie jesteśmy cudotwórcami i wszystkiego nie możemy za Was, drodzy Gracze zrobić. Problem, który był źródłem wolniejszego działania gry został wczoraj tymczasowo wyeliminowany. Dotyczył on dwóch światów, jak możecie też przeczytać w ogłoszeniu zamieszczonym na forum. Jednak pozostaje nam problem dotyczący Rumeli Hisari, którego podłoża technicy w dniu wczorajszym nie byli w stanie znaleźć.

Dlatego też potrzebne są dodatkowe informacje.
 

DeletedUser2329

Guest
No to proszę, jeśli to coś da:
Przeglądarka - Chrome, zaktualizowana
Pliki tymczasowe - wyczyszczone
Dostawca internetu - lokalny dostawca SoftPro2, przez kabel światłowodowy.
Świat gry - Quinburk
Szczegóły - parę kliknięć i poszczególne rzeczy przestają się wczytywać tj. zmieniam wioski to stan wojsk, surowców, prowiantu się nie aktualizuje, nawiguję mapę to wioski na niej się nie pojawiają, klikam surowce do wysłania, monety do wybicia, wojsko do produkcji, budynki do budowy, rozkaz ataku/wsparcia to wisi po wciśnięciu przycisku przez kilkanaście sekund, i tak co kilka minut, z krótszym lub dłuższym czasem oczekiwania. Cała przygoda z tymi zwiechami ZACZĘŁA SIĘ OD PONIEDZIAŁKU, a nie od środy, co sugerowałaś wczoraj.
 

DeletedUser1382

Guest
Dokładnie jak kolega wyżej, tylko,że używam Chrome i Opery w zależności na jakim kompie jestem. Objawy te same, więc mało tu znaczy przeglądarka, chrome nie lubię bo zjada mi prędkości, więc 80% w grze spędzam na Operze.
Podczas jakiekolwiek czynności, obojetnie jakich, gra nie reaguje, najczęściej podczas wysyłania ataków. Farmy przeżyje ale synchro zrobic jest cięzko. Internet z play.

Ratuje sie restartem, paseczek nie wchodzi płynnie, często zacina sie przy 20 i 50%, jak już wejdzie, na na jakiś czas mam spokój.
 

DeletedUser2694

Guest
zapomniałem jeszcze dodać ze na androidzie tylko polskie serwery są zbugowane i ledwo zipią, oraz niektóre funkcje np. okienko plemienia nie dziala wogóle na Tatai Var... a na BETA wszystko śmiga jak talala i na każdym innym zagramanicznym serwie też (nie wliczając tych WIELE drobnych bugówi przymuleń które są wszedzie z wini samej niedopracowanej gry)...

Wieć pytanie jest: kto? co? jak? i gdzie? i dlaczego? i po co?

Kolejna część graczy używa aplikacji na Androida i tutaj wystarcza poprawna reinstalacja aplikacji - CDKN??!!!!!!!??????

jescze nie widziałem takiej opcji instalacji.. jest tylko "instaluj", nie widze przycisku "instaluj poprawnie", baaa! nawet nie ma "instaluj ciulowo" a przydałoby sie czasem...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
zapomniałem jeszcze dodać ze na androidzie tylko polskie serwery są zbugowane i ledwo zipią, oraz niektóre funkcje np. okienko plemienia nie dziala wogóle na Tatai Var... a na BETA wszystko śmiga jak talala i na każdym innym zagramanicznym serwie też (nie wliczając tych WIELE drobnych bugówi przymuleń które są wszedzie z wini samej niedopracowanej gry)...

Wieć pytanie jest: kto? co? jak? i gdzie? i dlaczego? i po co?

Kolejna część graczy używa aplikacji na Androida i tutaj wystarcza poprawna reinstalacja aplikacji - CDKN??!!!!!!!??????

jescze nie widziałem takiej opcji instalacji.. jest tylko "instaluj", nie widze przycisku "instaluj poprawnie", baaa! nawet nie ma "instaluj ciulowo" a przydałoby sie czasem...


Umiejętność czytania ze zrozumieniem nie boli. Wyraźnie napisałam REINSTALACJA, a nie instalacja. Zakładam, że taki znawca jak Pan dobrze wie jak prawidłowo należy taka czynność przeprowadzić.

Od 2009 w grach InnoGames widziałam mnóstwo błędów związanych z działaniem gry. Większość z nich było spowodowanych zaniedbaniem samych użytkowników. Ponad połowa błędów "graficznych" jest spowodowana pamięcią przeglądarki, której czyszczenia unikacie jak ognia. Sporo było błędów powodowanych przez antywirusy - gracze będący z nami od początku doświadczyli już problemów związanych z Nortonem, Esetem, Kasperskim oraz Avastem. Każdy z nich zakłócał działanie gry.

"a na BETA wszystko śmiga jak talala i na każdym innym zagranicznym serwie też" - szkoda, że w tym przypadku również nie mogę się zgodzić, ponieważ serwery .US, .BR, .CZ, a nawet .DE doświadczają problemów dotyczących "lagów", które spowalniają działanie gry.

Temat został wyczerpany. W celu przesłania dodatkowych informacji dotyczących występowania problemów prosimy o kontakt poprzez support wtedy tickety będziemy dołączać do istniejącego zgłoszenia, które zostało przesłane do techników.
 
Status
Zamknięty.
Do góry