Naprawiony Lagi kicki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2628
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2628

Guest
Witam mam problem od kilku dni gra się zacina po odświeżeniu problem z wejściem do gry nie ładuje się bardzo proszę o poprawienie błędów, dzisiaj poranne wysyłanie farm 5 wiosek zajęło mi ponad 1h .30 min musiałem sie ponad 20 razy logować i czekać az zacznie odpowiadać za kazdym razem odswieżając kilkanaście razy na każde logowanie, a teraz wogle nie mogę sie zalogować !!!!
 

DeletedUser2628

Guest
Jestem bardzo aktywnym graczem i proszę o jak najszybsze ogarnięcie tego ponieważ to uniemożliwia rozwój wiosek !!!
 

DeletedUser2335

Guest
Witam mam problem od kilku dni gra się zacina po odświeżeniu problem z wejściem do gry nie ładuje się bardzo proszę o poprawienie błędów, dzisiaj poranne wysyłanie farm 5 wiosek zajęło mi ponad 1h .30 min musiałem sie ponad 20 razy logować i czekać az zacznie odpowiadać za kazdym razem odswieżając kilkanaście razy na każde logowanie, a teraz wogle nie mogę sie zalogować !!!!
Ty to masz zdrowie :).
Wczoraj też miałem problemy (brak możliwości wczytania strony głównej i zalogowania się, nieotwierający się depozyt, niby brak wiadomości chociaż jedynka była). Tyle zdrowia nie mam, więc nie pograłem.
 

DeletedUser911

Guest
Również wczoraj wieczorem i mi gra nie działała tak jak powinna, więc gra została olana.
 

DeletedUser2631

Guest
Też mam to samo. Wysłać cokolwiek bez ponownego logowania to cud
 

DeletedUser2641

Guest
Co prawda nie mam tak dokładnie jak ty ale zdarza się kilkukrotne logowanie ponieważ nie chce się załadować pasek do końca a nie wspomnę o tym że bardzo często mi wyłącza aplikacje w trakcie ogarniania.
 

DeletedUser2694

Guest
Ja juz od wczoraj raportuje do supportu ale niestety nic nie poprawione, ja porestarcie zostałem bez depozytu :/ tzn. depozyt został w starej prowinji 2 kilometry na polódniowy zachód :/ i cały czas muli jak "@#$% ;p
a na apce na androida to wogóle niedziała okienko z plemieniem i zamiast 42 poziom pokazuje 3 :D jesli sie wogóle załaduje po jakis wiekach ...
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Problem od wczoraj jest zgłoszony i technicy poszukują przyczyny. Do tej pory błędy wyrzucała tylko aplikacja i ani słowa w zgłoszeniach w supporcie odnośnie przeglądarki.
 

DeletedUser1382

Guest
Na przeglądarce jest kiepsko,ale bywało gorzej. Sąsiedzi na RH, mają to samo. Lagi, lagi, lagi. Siedząc 3 godziny na gierce, 8 razy robiłem reset, farmi się okrutnie cięzko.

Mowa tu tylko o przeglądarce. Problem trwa około 3 dni.
 

DeletedUser1382

Guest
Może przyczyn jest wiele, w każdym bądź razie od paru dni, mam problemy z płynność gry. Gdyby jedna osoba mówiła,że jestem pijany, to olewka, ale jak kilka osób zwraca mi uwagę, to idę spać.

Więc proszę by przynajmniej przeglądarka na Chrome śmigała.
 

DeletedUser2487

Guest
Ja też mam ciągle te lagi ,są problemy z wysyłaniem ataków trzeba czekać kilka sec aż na farmę wyślę atak
 
Status
Zamknięty.
Do góry