Naprawiony Lagi, kicki x3

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3149
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3149

Guest
I uważasz, że problemy wczorajsze dzisiaj już są tylko wspomnieniem ? :D hahahahahaah normalnie aż mi konar wystrzelił ze śmiechu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3152

Guest
Czy mamy już jakieś informacje na temat pracy nad zablokowaniem bootów ??
z tego co wiem działają znakomicie cwaniaki farmią nimi dalej proszę o informacje zwrotną temat jak najbardziej ważny dla waszej całej organizacji
 

DeletedUser3130

Guest
Kiedy naprawicie LAGSONYY które są od s1? xD

Slyszalem tez ze emeryt mode TW2 odpalilo jak na plemionach sa szybkie swiaty to tutaj dali 15x wolniejsze z lagami

Chyba że wprowadzaja nowys system graj normalnie - 1500 koron wylacz lagi - 500 koron wlacz lagi - 1000 koron xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Problemy powinny już ustąpić. Powód obecnych problemów już został przez nich wyeliminowany.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nic nie zostało zrobione nadal jest jak było, długie wczytywanie przesuwanie się czasów wchodzenia wojsk.
Kpina jakaś.

Serwery obecnie nie wykazują żadnych problemów dotyczących ich pracy. Zapraszam do napisania zgłoszenia poprzez system supportu gdzie będziemy mogli poprosić o szczegółowe dane.
 

DeletedUser3130

Guest
Ile jeszcze będziemy sie meczyc z lagami i logowaniem?
P.S Temat (naprawiony) xDD Dawno takiej hipokryzji nie widziałem :D
 

DeletedUser1925

Guest
tylko na apce da sie zalogowac, na kompie nie ma opcji nawet ;/ ;/
kiedy to wreszcie zostanie naprawione ??
 

DeletedUser2796

Guest
Od prawie godziny nie przychodza mi raporty, wojsko gdzies zniklo, nic zbudowac i zrekrutowac sie nie da. Skoro lagi sa naprawione, wiec to jest zamierzony efekt, tak ?
 

DeletedUser2796

Guest
No i dziekuje, stracilem kunie bo typ zaatakowal mnie wtedy kiedy byly lagi. Po co kłamiecie ze chcecie cos naprawic ? Gdybyscie naprawde chcieli cos naprawic to juz dawno byloby to naprawione.
 
Status
Zamknięty.
Do góry