Naprawiony Ktoś się nie bał i akademie mi ..

  • Rozpoczynający wątek TheDarkKing
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
W takim przypadku najlepiej jest napisać do supportu.
Jednak zanim to zrobisz, spróbuj wyczyścić ciasteczka i pamięć podręczną przeglądarki (nie mylić z historią) lub sprawdzić na innej przeglądarce.
 

DeletedUser256

Guest
Podłączam się pod temat z tym że: wczoraj pobudowałem ratusz na poziom 20 a nastepnie gdy mialem juz wystaczajaca ilosc surowcow wlaczylem budowe akademii po zmniejszonym o 20% koszcie. Jednakże akademia w kolejce się nie pojawila, surowce pozostaly w stanie nietknietym, natomiast ratusz zmniejszyl sie o jeden poziom... Myslalem ze to kwestia zalogowania ponownego jednak dzisiaj rano widze ze nic sie nie zmienilo a ja jestem dzien w plecy 10h ratusz i 8h akademia....
 

DeletedUser

Guest
Tego problemu naprawdę nie da się rozwiązać poradą na forum, w grę wchodzą dodatkowe informacje, które są dostępne wyłącznie z poziomu supportu, więc do niech należy zwrócić się z takim problemem.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Problem jest już nam znany i zostanie naprawiony w jednej z najbliższych aktualizacji.
 

DeletedUser

Guest
BORAGIUS;n1492 napisał:
Podłączam się pod temat z tym że: wczoraj pobudowałem ratusz na poziom 20 a nastepnie gdy mialem juz wystaczajaca ilosc surowcow wlaczylem budowe akademii po zmniejszonym o 20% koszcie. Jednakże akademia w kolejce się nie pojawila, surowce pozostaly w stanie nietknietym, natomiast ratusz zmniejszyl sie o jeden poziom... Myslalem ze to kwestia zalogowania ponownego jednak dzisiaj rano widze ze nic sie nie zmienilo a ja jestem dzien w plecy 10h ratusz i 8h akademia....

Czyli czekaj, bo nie masz gdzie szlachty wyszkolić i módl się żeby aktualizacja była niebawem, zanim ratusz cofnie się do pierwszego poziomu :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry