Odrzucony koszt monet

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1235
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1235

Guest
mam propozycje na wszystkich swiatach
bo wiadomo jak swiat jest długo to gracze koncza gre i wiecej jest do przejmowania swoich niz wrog
moze zrobić jakies limity

ze jak gracz pierwszy osiagnie 300 wiosek to na dannym siwecie koszt monet dla wszystkich spada o polowe zeby przyspieszyć swiat
i analogicznei pozniej 500-600 monet znowu o polowe dla wszystkich oczywiscie na stale czyli juz by kosztowaly 1/4
i 1000 wiosek koszt monet to 1/8 juz podstawowej wartosci

co wy na to
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
W obecnej chwili nie ma takiej możliwości.

Natomiast ze zgłoszeniem propozycji do deweloperów poczekamy jeszcze na opinię innych graczy.
 

DeletedUser1235

Guest
ok mam nadzieje ze sie wy[powiedza bo w plemionach 1 to fajnie dzialalo tylko tam bylo od ilosci graczy grajacych
 

DeletedUser1169

Guest
faktycznie gra w pewnym momencie wygląda tak, że zaczyna sie przejmować więcej sojuszniczych wiosek niż wrogich. To jest jednak średni pomysł, lepiej byłoby zwiększyć bonus w komturii na 10 poziomie 10% od monety to troche słabo... Wybudowanie komturi to już spory wydatek więc koszta zwracają sie wolno, bonus na poziomie 20% dałby jakiś widoczny efekt może nawet 25% ...
 

DeletedUser1235

Guest
tylko widzisz nie ktorzy nie buduja wogole gildii złodziei tylko do ofa i do deffa klada
a w plemionach to super skutkowalo ale tam bylo inaczej jak spadala ilosc graczy do jakiejs granicy przykladowo 5k osob to wtedy odrazu o 50% monety w dół i pozniej chyba jak bylo tylko 1000 osob znowu w dół i tak dalej
 

DeletedUser

Guest
witam... sklaniam sie rowniez do propozycji martina...
cala przyjemnosc z gry odchodzi bo trzeba czekac troche czasu na wybicie grubasa... i to spowalnia graczy ktorzy sa bardzo aktywni....
 

DeletedUser911

Guest
Również popieram stworzenie zasad przyspieszenia produkcji szlachty w późniejszym etapie gry np. poprzez obniżenie kosztów monet. Rozwiązanie związane z limitem graczy to dobre i sprawdzone rozwiązanie.
 

DeletedUser

Guest
jestem za, chyba za obydwoma wariantami, byle przyspieszyć :)
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Na obecną chwilę pomysł jest odrzucony. Być może na dalszym etapie rozwoju gry pomysł zostanie ponownie rozpatrzony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry