Odrzucony koszt monet Huniade

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1235
  • Data rozpoczęcia

czy chcecie obniżenia kosztu monet

  • Nie

    Głosy: 4 57,1%
  • nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%
  • tak do 70%

    Głosy: 1 14,3%
  • tak do 50%

    Głosy: 0 0,0%
  • tak do 30%

    Głosy: 1 14,3%
  • tak do 10%

    Głosy: 1 14,3%

  • W sumie głosujących
    7
Status
Zamknięty.

DeletedUser1235

Guest
związku że gra trwa długo i i coraz mniej nas może warto wprowadzić obniżenie monet
przykładowo
70% koszt monet jak do tej pory
później 50%
kolejne 30%
a na koniec szaleństwo 10%
co na to szanowni administratorzy tej gry

na plemionach to się sprawdzało i gra się stwarzała ciekawsza
 

DeletedUser1862

Guest
Jako,że tam gram to sie wypowiem:
Jest to zly pomysl, bo koszt monet jest dobry, nie trzeba nic zmieniac...
Przypomne ci tez,ze dzieki twojej madrosci swiat huniade bedzie trwal jeeszcze jakies 2 lata, wiec nie szukaj pomocy zeby szybciej zakonczyc serwer.
 

DeletedUser1235

Guest
wiesz skrillex nie wiem na ilu grach grales ale ja gralem w kingsage i plemionka i lacznie 10 serwerow roznych i na kazdym byl obnizanie po czasie kosztu monet ty chcesz na sile przedłuzyć swoja gehennę a ja chce zeby gra byla dla kazdego przyjemna
 

DeletedUser1862

Guest
Ja chce przedluzyc ?
Ten swiat powinien sie wlasnie zakonczyc... ale nie postanowiles rozegrac to inaczej... i graj sobie dalej,28tys wiosek czekaja na przejecie :)
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem obniżenie kosztu monet to zdecydowanie dobry ruch i dobry moment na tym etapie gry... :) wszystkim przecież zależy na przyspieszeniu rozgrywki tego świata... :)

PS a co do komentarza mrskrillexjp(z tego nicku najbardziej podoba mi się JP :p) to patrząc z Twojej perspektywy to faktycznie Tobie osobiście nic nie da obniżenie kosztu monet bo Ty już żadnej wioski na tym świecie więcej nie przejmiesz :p [może poza barbarkami albo jakimiś nieaktywnymi ewentualnie będziesz przejmował wiochy z passów które posiadasz a masz tego dość sporo :D ] więc i grubasy Ci się nie przydadzą a tym samym co i oczywiste obniżenie kosztu monet nic Ci nie daje.... :) ale jeśli spojrzeć z naszej perspektywy to jest to dobre zagranie bo szybciej Cię zjedziemy.... :D i szybciej nastąpi zamknięcie tego świata...

pozdrawiam wszystkich bez wyjątków :*
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Temat odgrzewany niczym kotlet i tak jak przy poprzednich "wnioskach" o obniżenie kosztu monet tak i w tym przypadku z bólem serca muszę stwierdzić, że nie ma ŻADNEJ technicznej opcji pozwalającej na wykonanie takiej zmiany. Być może w dalekiej przyszłości (pól roku, rok, półtorej?) zostaną wprowadzone takie funkcje, jednak na obecną chwilę nie jest to realne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry