Konkurs

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2787
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2787

Guest
Cześć wszystkim,
co Wy na to aby może jakiś konkurs z wiedzy o TW 2 zrobić?
@Wyslannica jest takie coś realne do zorganizowania ? Nawet nie dla wygrywania koron tylko dla rozluźnienia atmosfery ;)
 

DeletedUser1382

Guest
Konkursy...?Czasem są i to schematyczne takie same. Np z mojej perspektywy wole np. uhonorowanie gracza skromną ilościa koron, za pomysł co do "urozmaicenia", innowacji w grze. Na pewno forum by nie tylko ruszyło z guwnoburzami w działach serwerach, ale cześć graczy ruszyła by głowami, by dać nowe pomysły w grze.
 

DeletedUser2799

Guest
Cześć wszystkim,
co Wy na to aby może jakiś konkurs z wiedzy o TW 2 zrobić?
@Wyslannica jest takie coś realne do zorganizowania ? Nawet nie dla wygrywania koron tylko dla rozluźnienia atmosfery ;)
Takie konkursy można w ramach szkolenia Akademii lub słabszych graczy w głównym zrobić u sb w plemieniu. Robiłam i się sprawdzało. Można zwycięzcom płacić symboliczne korony ( np 200 na DOMINACJĘ) lub wysłać surowce( składka plemienna w postaci np 100k każdego surowca).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1382

Guest
Mamy konkurs. O ile mnie pamięć nie myli, był już taki na grabieżcę. Ale już Wam mogę napisać jak to się skończy.
Mamy 4 światy z różnym czasie trwania serwera. Co za tym idzie...spichlerze/magazyny nie są sobie równe. To jest pierwsze..."ale".
Ten konkurs to tak na prawde konkurs, kto ma dobrych kolegów, którzy prześlą na wioskę x surowce, kolega y zaatakuje w odpowiednim czasie. Kombinatorstwa nie da się wykluczyć.
Dlatego umywam ręce od twgo konkursu.

Aczkolwiek, by nie byc taki anty, to mały plusik, za minimalne urozmaicenie.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser2307

Guest
Cześć wszystkim,
co Wy na to aby może jakiś konkurs z wiedzy o TW 2 zrobić?
@Wyslannica jest takie coś realne do zorganizowania ? Nawet nie dla wygrywania koron tylko dla rozluźnienia atmosfery ;)
W jakiej formie ten konkurs chcesz zrobić ?
Forumowej ? Przecież to jest idiotyzm, a dlaczego już tłumacze. Odpowiedzi będą CTRL+ C, CTRL + V. Zero wiedzy...
Taki Konkurs ma racje bytu, tylko w formie LIVE, jakis TS, Discord czy Skype.

Mamy konkurs. O ile mnie pamięć nie myli, był już taki na grabieżcę. Ale już Wam mogę napisać jak to się skończy.
Mamy 4 światy z różnym czasie trwania serwera. Co za tym idzie...spichlerze/magazyny nie są sobie równe. To jest pierwsze..."ale".
Ten konkurs to tak na prawde konkurs, kto ma dobrych kolegów, którzy prześlą na wioskę x surowce, kolega y zaatakuje w odpowiednim czasie. Kombinatorstwa nie da się wykluczyć.
Dlatego umywam ręce od twgo konkursu.

Aczkolwiek, by nie byc taki anty, to mały plusik, za minimalne urozmaicenie.

Pozdrawiam.
FULL OFF TOPORÓW ze Szczodrym Sezonem Wagony 10 lv. Więcej nie wejdzie. Dana wioska może mieć 1,2kk Surki lub boost na powiększony skład. Tutaj się w 100% zgodze to nie jest Konkurs tylko przepychanka kto umie kombinować ;)
 
Do góry