Konkurs Konkurs! Wyścig do 2000

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
42qtHjB.png






Drodzy Gracze,

Witamy w Tribal Wars 2. Dziękujemy za przyłączenie się do nas w tej ekscytującej, nowej przygodzie. Aby wszystko dobrze się zaczęło, przedstawiamy Wam konkurs! Twoim zadaniem jest zaakceptować go i wygrać osiągając 2000 punktów. Łatwe, prawda? Damy łącznie sześć nagród. Trzy dla graczy, którzy korzystali z Koron chcąc osiągnąć cel oraz trzy dla tych, którzy nie skorzystali z Koron. Zasady są proste:
  • Jak najszybciej po zdobyciu 2000 punktów zamieść screen shot rankingu,
  • Zwycięzcy zostaną wybrani w oparciu, o to który jako pierwszy zamieści post z screenem, więc jeśli dotrzesz do celu, ale nie napiszesz od razu to możesz stracić.

Pierwszy gracz, który osiągnie 2000 punktów przy użyciu Koron otrzyma 1000 Koron
Pierwszy gracz, który osiągnie 2000 punktów bez użycia Koron otrzyma 1000 Koron
Drugi gracz, który osiągnie 2000 punktów przy użyciu Koron otrzyma 500 Koron
Drugi gracz, który osiągnie 2000 punktów bez użycia Koron otrzyma 500 Koron
Trzeci gracz, który osiągnie 2000 punktów przy użyciu Koron otrzyma 200 Koron
Trzeci gracz, który osiągnie 2000 punktów bez użycia Koron otrzyma 200 Koron​






Łatwe, proste i przyjemne! Niech rozpocznie się gra!

Twój Zespół Tribal Wars 2
 

DeletedUser26

Guest
Mam pytanie jak użyłem 6 koron (trzeba było do misji) to liczę się jako bez użycia koron czy jako z użyciem ?
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Jeśli masz na myśli użycie Koron, które każdy otrzymał przy starcie to niestety one się nie wliczają. To oznacza, że nagrodę możesz otrzymać jako gracz, który nie korzystał z (zakupionych) Koron.
 

DeletedUser

Guest
Ciekawe kto zaryzykuje taki "rajd" po punkty żeby zdobyć trochę koron, a "chwilę" później stracić wioskę przez brak wojska
 

DeletedUser

Guest
No to cosik jest nie tak bo ja żadnych koron na starcie nie dostałem. Z resztą podobnie jak na internationalu.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Będąc w grze wejdź w ustawienia -> pomoc techniczna -> kontakt z pomocą techniczną. Napisz, że nie otrzymałeś Koron przy starcie.

Tymczasem zamykam jednak ten temat. Otworzę jak będziecie zbliżać się do 2000 punktów.
 

DeletedUser

Guest
Zaraz zaraz, czegoś nie rozumiem. Na serwerze international nagrodę dla gracza, który gra bez dopingu otrzymywał tylko gracz który nie używał ŻADNYCH koron, zarówno tych zakupionych jak i tych startowych. To jak to w końcu jest?
 

DeletedUser

Guest
Corvin;n703 napisał:
Zaraz zaraz, czegoś nie rozumiem. Na serwerze international nagrodę dla gracza, który gra bez dopingu otrzymywał tylko gracz który nie używał ŻADNYCH koron, zarówno tych zakupionych jak i tych startowych. To jak to w końcu jest?

Ale to jest serwer polski więc zasady są ustalane przez naszego CM.
 

DeletedUser

Guest
By mi się przydały już te koronki... Bo tak to nie wiem jaką taktykę dalszą obrać!
 

DeletedUser97

Guest
Użyłem do tej pory początkowych darmowych 50 koron. Rozumiem, że zaliczam się do grupy graczy nieużywających koron. A co jak użyję "zarobionych" koron poprzez ankiety itp.?
 

DeletedUser

Guest
CZekam na jednoznaczną odpowieź, czy początkowe korony moga być użyte przez graczy grających "bez dopingu?"
 

DeletedUser41

Guest
Corvin;n713 napisał:
CZekam na jednoznaczną odpowieź, czy początkowe korony moga być użyte przez graczy grających "bez dopingu?"

Odpowiedź masz w 3 poście Jeśli masz na myśli użycie Koron, które każdy otrzymał przy starcie to niestety one się nie wliczają. To oznacza, że nagrodę możesz otrzymać jako gracz, który nie korzystał z (zakupionych) Koron. :) jeśli jesteś jednym z tych który nie otrzymał początkowych 50 koron napisz do supportu a jeśli chodzi o korony to podpinam sie do pytania tomciopogromco czy korony które się dostaje za wypełnianie ankiet itp też są wliczane do grupy na dopingu :)
 

DeletedUser109

Guest
Szkoda że nie wiedziałem od początku serwera o konkursie;D
Gratki dla wygranych z koronami, jestem ciekaw jak daleko(za jaki czas ich zobaczymy w tym wątku) za graczami z koronami są gracze bez koron;p
 

DeletedUser112

Guest
Myślę,że większość zostanie na dłużej a na dwa dni to przychodzą do gry "rozrabiaki"
 
Status
Zamknięty.
Do góry