Konkurs Konkurs! Wyścig do 2000 - Drachenfels

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
42qtHjB.png





Drodzy Gracze,

pojawiło się kolejne Królestwo i ogłaszamy również konkurs. Zasady się nie zmieniają i są takie same jak na poprzednich Królestwach:
  • Jak najszybciej po zdobyciu 2000 punktów zamieść screen shot rankingu,
  • Zwycięzcy zostaną wybrani w oparciu, o to który jako pierwszy zamieści post z screenem, więc jeśli dotrzesz do celu, ale nie napiszesz od razu to możesz stracić.

Pierwszy gracz, który osiągnie 2000 punktów przy użyciu Koron otrzyma 1000 Koron
Pierwszy gracz, który osiągnie 2000 punktów bez użycia Koron otrzyma 1000 Koron
Drugi gracz, który osiągnie 2000 punktów przy użyciu Koron otrzyma 500 Koron
Drugi gracz, który osiągnie 2000 punktów bez użycia Koron otrzyma 500 Koron
Trzeci gracz, który osiągnie 2000 punktów przy użyciu Koron otrzyma 200 Koron
Trzeci gracz, który osiągnie 2000 punktów bez użycia Koron otrzyma 200 Koron

Życzymy wszystkim powodzenia!

Wasz Tribal Wars 2 Team
 

DeletedUser

Guest
Poddaje watpliwosci zdobycie ninj4 2000 pkt bez uzycia koron. Prosze o skontrolowanie. Osobiscie jestem przekonany ze uzywal koron, zreszta nie jestem w przekonaniu sam.
 

DeletedUser

Guest
kewinos bez uzycia koron a na koncie 160 koron na ssie hahahahaha ban powinien poleciec za oszustwo.
 

DeletedUser

Guest
djdjdjd - ale dupe Ci ściska zazdrość co nie? Może mieć nawet 10000 koron - i tak oni sprawdzają w logach czy zostało coś przyśpieszone czy nie. Więc zobaczysz werdykt konkursu :) I się zdziwisz. Ani koronki nie użyłem ;)
 

DeletedUser

Guest
A właśnie czy kupowane wojsko liczy się jako ''przy użyciu koron''? W sumie jest ono bardziej pomocne niż przyspieszanie budowli...
 

DeletedUser619

Guest
Bojownik - na pewno sie liczy jak "z uzyciem koron" w koncu je uzywasz :)
 

DeletedUser

Guest
W związku z tym że dla mnie wyścig do 2000 bez koron nie znalazł jeszcze nawet 1 prawdziwego zwycięzcy ogłaszam wszem i wobec że oto jestem.
​2000 pkt bez grama kupowanej korony.
2exvce0.jpg
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Zwycięzcy potwierdzeni i nagrody przyznane!

Przy użyciu Koron:


BOJOWNIK - 1000 Koron
Veiron - 500 Koron
miruss - 200 Koron

Bez użycia Koron:


Ninj4 - 1000 Koron
kewinos - 500 Koron
bobeq - 200 Koron


Dziękujemy za udział i życzymy powodzenia w następnych konkursach!
 

DeletedUser

Guest
Lol to smieszne ! Kewinos 160 koron na koncie i przyznana nagroda za 2000 bez uzycia koron
 

DeletedUser

Guest
... Ludzie sie przyznaja... Szydza... Zreszta dla mnie to jest prawie obojetne. Bo jestem swiadomy tego co sie dzieje. Ale sciemnianie biednych graczy to swinstwo. Mam nadzieje ze po becie regulamin bedzie przestrzegany a kumoterstwo sie skonczy. Wlasnie z takich powodow wole serwy innych narodowosci.
Bez pozdrowien.
 
Status
Zamknięty.
Do góry