Konkurs Konkurs - Puzzle

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry

Konkurs


Drodzy Gracze!

Z wielką przyjemnością ogłaszamy kolejny konkurs. Zapraszamy wszystkich do ułożenia puzzli.

Zasady konkursu:

  • Waszym zadaniem jest ułożenie puzzli, które znajdują się >>tutaj<<,
  • Konkurs trwa od 11.02 do 13.02,
  • Po ułożeniu puzzli należy wykonać ich screena (zrzut ekranu) i przesłać poprzez wiadomość prywatną do użytkownika Konkurs,
  • Liczy się kolejność nadesłanych odpowiedzi.
Wskazówka: Po prawidłowym dopasowaniu jednego puzzla do drugiego łączą się i można je przesunąć.


Nagrody:

  • Pierwsze miejsce - 500 Koron
  • Drugie miejsce - 250 Koron
  • Trzecie miejsce - 100 Koron

Życzymy wszystkim powodzenia!

Wasz Tribal Wars 2 Team

 

DeletedUser2584

Guest
Lista wygranych będzie ogłoszona po nadesłaniu 3ech rozwiązań czy 13.02?
 

DeletedUser761

Guest
powinna być opcja zapisu postępu w tym układaniu było ułożone 3/4 a gdy komputer stracił zasilanie wszystko przepada
 

DeletedUser2641

Guest
Wyobraź sobie że ja dopiero przeczytałem o konkursie a inni już go zrobili ;)
 

DeletedUser1830

Guest
Już trzeci raz blokuje mi się możliwość przesuwania ułożonych puzzli. Motywacja spadła do 0 a wk....... do 100%. Mam gdzieś taką zabawę.
 

DeletedUser2609

Guest
Już trzeci raz blokuje mi się możliwość przesuwania ułożonych puzzli. Motywacja spadła do 0 a wk....... do 100%. Mam gdzieś taką zabawę.
Bo masz wtedy dane puzzle ułożone na swoim miejscu, to jest nawet pomocne ;)

A co do konkursu, to trochę słabo jak na 3 dni tylko 3 miejsca, a idzie ułożyć w 30min, chociaż mogliby dać 3 miejsca na każdy świat :)
 

DeletedUser2343

Guest
Śmieszne te puzzle, nagle przestają "działać" i nie można ich przesuwać, do dupy z takim konkursem.
 

DeletedUser2343

Guest
Nie rozumiesz, ułożyłem sobie rameczkę dookoła ładnie i powoli dokładam po 1 puzelku i jeden się nie ruszał, ja wiem że jak jest pasujący puzel jeden do drugiego to się łączą ale ja piszę o czymś innym, nie szło go w ogóle dopasować
 

DeletedUser2329

Guest
Bo masz wtedy dane puzzle ułożone na swoim miejscu, to jest nawet pomocne ;)
Nie, jeden był nieprzesuwalny od samego początku, podłączenie się do niego spowodowało blokadę, gdybyś miał luźne puzzle pod połączonymi to pewnie ich już byś nie wydobył bez reloga.
 

DeletedUser761

Guest
a tak szczerze mówiąc to zamiast robić te beznadziejne gry które nie są do niczego potrzebne byście się wzieli za usprawnienie gry bo zamiast pół godziny farme wysyłać to jest godzina a nawet dłużej na 40 wiosek . nie piszcie nawet że to wina internetu, wszystko inne śmiga tylko nie to
 

DeletedUser2641

Guest
a tak szczerze mówiąc to zamiast robić te beznadziejne gry które nie są do niczego potrzebne byście się wzieli za usprawnienie gry bo zamiast pół godziny farme wysyłać to jest godzina a nawet dłużej na 40 wiosek . nie piszcie nawet że to wina internetu, wszystko inne śmiga tylko nie to

Takich rzeczy się nie pisze postem zwłaszcza pod innym tematem rozmowy.
Proszę wysłać problem do supportu bądź pod danym tematem.

Pozdrawiam.

A druga sprawa że tego typu zabawy są fajne i uświadamiają nam że o nas pamiętają na forum ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry

Rozwiązanie konkursu



16300228_1322953747754097_4058648495025655108_o.jpg






Zwycięzcy:
I miejsce - 500 Koron
Sevenen
II miejsce - 250 Koron
kalibrowy
III miejsce - 100 Koron
zadziora1



Dziękujemy za udział i życzymy powodzenia w następnych konkursach!


 
Status
Zamknięty.
Do góry