Konkurs Konkurs Królestwa Xativa

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Pozdrowienia, Wojownicy Tribal Wars 2!


W związku ze startem Xativa przygotowaliśmy dla Was kilka niesamowitych konkursów z wybitnymi nagrodami. Rywalizuj z innymi graczami i ubiegaj się o główną nagrodę dla siebie, jeśli się odważysz!

Poza tym, można również zmobilizować własne plemię do zmierzenia się przeciwko innym plemionom. Rozwijaj swoje plemię i wygraj nagrodę dla wszystkich członków Plemienia!






Szlachetny

Cel: Bądź pierwszym, drugim lub trzecim graczem, który skonstruuje Akademię.



Nagrody dla graczy używających Koron:

Nagroda za I miejsce: 500 Koron
rroco
Nagroda za II miejsce: 300 Koron
vlad III drakula
Nagroda za III miejsce: 100 Koron
Jazda Plemienna


Nagrody dla graczy nie korzystających z Koron (wyłączając 50 Koron zdobytych za rejestrację konta):

Nagroda za I miejsce: 500 Koron
Glavo
Nagroda za II miejsce: 300 Koron
Sshindenss
Nagroda za III miejsce: 100 Koron
King Arthurius





Podbój

Cel: Bądź pierwszym, drugim lub trzecim graczem, który będzie posiadać 5 wiosek.



Nagrody dla graczy używających Koron:

Nagroda za I miejsce: 1000 Koron
JJJohnyJJJ
Nagroda za II miejsce: 500 Koron
vlad III drakula
Nagroda za III miejsce: 300 Koron
rroco

Nagrody dla graczy nie korzystających z Koron (wyłączając 50 Koron zdobytych za rejestrację konta):

Nagroda za I miejsce: 1000 Koron
Sshindenss
Nagroda za II miejsce: 500 Koron
spaghetti2005
Nagroda za III miejsce: 300 Koron
conter321




Agresor


Cel: Bądź pierwszym, drugim lub trzecim graczem, który będzie zdobędzie 100.000 punktów w rankingu punktów agresora.


Nagrody dla graczy używających Koron:

Nagroda za I miejsce: 750 Koron
JJJohnyJJJ
Nagroda za II miejsce: 500 Koron
vlad III drakula
Nagroda za III miejsce: 250 Koron
rroco

Nagrody dla graczy nie korzystających z Koron (wyłączając 50 Koron zdobytych za rejestrację konta):

Nagroda za I miejsce: 750 Koron
W90nK
Nagroda za II miejsce: 500 Koron
Glavo
Nagroda za III miejsce: 250 Koron
spaghetti2005






Zasady są proste:

Przede wszystkim stosuje się zasady gry, czyli każdy może posiadać tylko jedno konto, zabroniony jest push kont w celu osiągnięcia danego celu. Złamanie zasad gry spowoduje dyskwalifikację. Konsekwencje mogą zostać wyciągnięte również w stosunku do kont zaangażowanych!

Prześlij zrzut ekranu, aby udowodnić, że osiągnąłeś cel. Zwycięzcy zostaną wybrani w oparciu o to kto pierwszy zamieścił post na forum. Jeśli osiągnąłeś cel, ale nie zamieściłeś informacji dokumentującej wygraną to możesz przegapić nagrody.

Nick użytkownika forum zamieszczającego screena musi być zgodny z nickiem w grze.

Przykład:

Pierwszy gracz osiągnie cel w konkurencji. Gracz B jest na drugim miejscu, a gracz C na trzecim.
Gracz C zamieścił post z wynikami, następnie gracz B. Gracz A nic nie napisał.
Gracz C wygrywa konkurencje, ponieważ osiągnął cel i opublikował swój zrzut ekranu w pierwszej kolejności. Gracz B otrzymuje drugą nagrodę, a gracz A nie wygrywa żadnej, ponieważ nie zamieścił zrzutu ekranu.


Wszystkie zgłoszenia zostaną sprawdzone zanim zwycięzcy zostaną ogłoszeni w celu zapewnienia uczciwej konkurencji i przyjaznego środowiska gry dla wszystkich zaangażowanych.


Powodzenia!
 

DeletedUser2840

Guest
f121f1f4e09e7.png.html
Akademia z koronami
 

DeletedUser2839

Guest
akademia bez koron



Korony były wykorzystane na tym świecie - Wyslannica
 

Załączniki

  • Nowy obraz mapy bitowej (2).jpg
    Nowy obraz mapy bitowej (2).jpg
    401,8 KB · Wyświetlenia: 44
  • Nowy obraz mapy bitowej (3).jpg
    Nowy obraz mapy bitowej (3).jpg
    300,3 KB · Wyświetlenia: 40
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2846

Guest
Akademia bez koron
http://imgur.com/WgbL7fX
Problem jest taki, że nie wiem czy mi zaliczycie, bo wrzuciłem ponad 200 koron na plemię, a także użyłem tylko 19 koron na przyśpieszenie budowy na początku gry. Nigdy wcześniej nie używałem koron, więc pewnie te 19 koron zalicza się do 50, które otrzymałem kiedyś dawno za rejestracje. Wydaje mi się, że to i tak nie ważne, bo chodzi po prostu o to żeby korony znacznie nie przyśpieszyły gry, a tutaj nic nie zmieniły.


Korony były wykorzystane - brak wolnych miejsc w kategorii z użyciem Koron - Wyslannica
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2337

Guest
Akademia bez koron
http://imgur.com/WgbL7fX
Problem jest taki, że nie wiem czy mi zaliczycie, bo wrzuciłem ponad 200 koron na plemię, a także użyłem tylko 19 koron na przyśpieszenie budowy na początku gry. Nigdy wcześniej nie używałem koron, więc pewnie te 19 koron zalicza się do 50, które otrzymałem kiedyś dawno za rejestracje. Wydaje mi się, że to i tak nie ważne, bo chodzi po prostu o to żeby korony znacznie nie przyśpieszyły gry, a tutaj nic nie zmieniły.
Z tego co pamiętam to korony wydane na plemie zaliczane są jako użyte normalnie, więc jest to akademia z koronami :)
 

DeletedUser2846

Guest
Eh, to lipa... Ale może jednak będzie :p Nadzieja umiera ostatnia
 

DeletedUser2839

Guest
5 wiosek bez koron


Tak samo jak wcześniejsza kategoria - Korony były używane - Wysłannica
 

Załączniki

  • Nowy obraz mapy bitowej.jpg
    Nowy obraz mapy bitowej.jpg
    140,6 KB · Wyświetlenia: 16
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2683

Guest
akademia bez koron
 

Załączniki

  • Zrzut ekranu (12).png
    Zrzut ekranu (12).png
    924,6 KB · Wyświetlenia: 15
Status
Zamknięty.
Do góry