Konkurs Konkurs Królestwa Urquhart Castle

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Tylko na podstawie zamieszczenia screena mamy możliwość określenia czasu zdobycia osiągnięć. Zatem jeśli pierw użyto Koron, a następnie zostało zamieszczone zgłoszenie to nie ma możliwości innego zweryfikowania co było pierwsze.

Jeśli osiągnąłeś cel, ale nie zamieściłeś informacji dokumentującej wygraną to możesz przegapić nagrody. - Trzeba dopowiadać, że jeśli użyłeś Koron, a nie zamieściłeś zgłoszenia w odpowiednim czasie to nie ma opcji wzięcia udziału w kategorii bez użycia Koron?
 

DeletedUser2733

Guest
Należy wszelkie wątpliwości umieszczać w regulaminach/zasadach. to jak wam komputer liczy statystyki jak nie potraficie czegoś takiego sprawdzić??
Czy według was to cały dzień nie mógłbym użyć koron bo nie umiecie sprawdzić statystyK?

Jeśli osiągnąłeś cel, ale nie zamieściłeś informacji dokumentującej wygraną to możesz przegapić nagrody. -

powołujesz sie na ten fragment? a co ja dałem pare postów wyżej? czy to nie dokumentacja? NIE MA w zasadach informacji kiedy mam dać screena i czy można użyć koron po osiągnięciu celu - wasze niedopatrzenie w zasadach kosztuje was 250 koron które mi sie i tak należy.
Macie chociaż w tych waszych danych podany czas kiedy korony zostały użyte? łapcie raport który pozwolił mi osiągniąć cel, co łatwo da sie zauważyć po drugim załączniku. jest też widoczna godzina, dopiero po tej godzinie zostały użyte monety na szlachcica którego szybko potrzebowałem zrobić żeby wysłać go na wioske przeciwnika. porównajcie sobie do tych waszych danych, obyście mieli takowe, bo juz mam dość waszej niedokładności.
W tej chwili nadal żaden gracz nie pokazał sreena swojej, a więc umieściłem kolejną dokumentację osiągnięcia celu.
Czy to wam wystarczy abyście uznaliście w końcu ten fakt że korony mi sie należą? a wy że popełniliście mały błąd w zasadach? - polecam skorygować je na następny raz, bądź zmienić sposób sprawdzania osiągnięcia tego celu przez gracza.
pozdrawiam i żegnam
PS. czekam na korony
 

Załączniki

  • atak dobijający do 100000.PNG
    atak dobijający do 100000.PNG
    301,4 KB · Wyświetlenia: 23
  • pkt ze statystyk.PNG
    pkt ze statystyk.PNG
    44,1 KB · Wyświetlenia: 19

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Informacja o tym kiedy Korony zostały wykorzystane została wysłana na PW. Czyli zgodnie z dokumentacją Korony się nie należą.
 

DeletedUser2305

Guest
A ile ja będę czekał na korony, które wygrałem ? Może jeszcze poczekam z kilka miesięcy ?
 

DeletedUser2792

Guest
Agresor bez koron.
upload_2017-6-22_19-26-29.png
 

Załączniki

  • upload_2017-6-22_19-25-31.png
    upload_2017-6-22_19-25-31.png
    129,1 KB · Wyświetlenia: 7

DeletedUser2329

Guest
Agresor, korony wpłacałem jedynie na plemię, więc teoretycznie nie powinny mieć znaczenia.
 

Załączniki

  • agresor.jpg
    agresor.jpg
    31,6 KB · Wyświetlenia: 15
Status
Zamknięty.
Do góry