Konkurs Konkurs Królestwa Urquhart Castle

Status
Zamknięty.

DeletedUser2004

Guest
Nie wspominajac o mnie, człowiek siedzi nocami by korony wygrac , dodajemy widac kogo to jest konto ladnie po nickach a zostaje rypniety na 700 koron
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Wykorzystane a i owszem - 50 koron startowych , wpłacone na plemię. To jak to w końcu jest :)
W życiu bym nie kupił koron do gry

P.S Swoją drogą , jaką ty kasiu miałaś pewność że mistrz polski wstawił swoją akademię ? :D Jak tam żadnego jego nicku nie ma , ni nic :D fotka samego budynku którą mógł zrobić na poprzednich serwera / podebrać z fotek na forum itp itd ;D

Widzę z pamięcią kiepsko. Korony były kupowane. Ponadto Korony za konkursy również liczone są jako ich wykorzystanie. Jedynie 50 startowych nie jest liczone, które były wykorzystane w 2014 roku.

Wbrew pozorom mamy też swoje narzędzia i są rzeczy, które możemy potwierdzić.


Serio 6 koron na plemię dałem i to startowe
Co ja Ci zrobiłem że pałasz do mnie taką nienawiścia

Wszyscy gracze są równi. Zatem jeśli nawet byłaby to 1 Korona to jest liczone jako użycie.


Nie wspominajac o mnie, człowiek siedzi nocami by korony wygrac , dodajemy widac kogo to jest konto ladnie po nickach a zostaje rypniety na 700 koron

Widać inne konto.
 

DeletedUser2715

Guest
Nevermind

P.S. Oby następne przeszło gładko - Panowie i Panie czas na pkt bojowe :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2004

Guest
Widzę z pamięcią kiepsko. Korony były kupowane. Ponadto Korony za konkursy również liczone są jako ich wykorzystanie. Jedynie 50 startowych nie jest liczone, które były wykorzystane w 2014 roku.

Wbrew pozorom mamy też swoje narzędzia i są rzeczy, które możemy potwierdzić.




Wszyscy gracze są równi. Zatem jeśli nawet byłaby to 1 Korona to jest liczone jako użycie.




Widać inne konto.



Na Screenie widac dokladnie z jakiego konta jest screen zrobiony ale cóż, sprawa wyjasniona . Hajs sie zgadza , koronki rownież ..... przecież za dużo roboty by było po świętach zweryfikować numery konta które jest na screenie .. Można zawsze skonsultowac to z górą i sie zastanowić co zrobić ale cóż , zasady są jakie są ..
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Jeśli nick jest inny to co tu więcej sprawdzać? Nick na forum oraz w grze musi być ten sam.

Jeśli konto zostanie utworzone jedynie w celu wzięcia udziału w konkursie nie jest uważane jako naruszenie zasad.
 

DeletedUser2705

Guest
Jest to gdzieś napisane czy na bieżąco wymyślasz te zasady według własnego "widzimisię"?

"Zasady są proste:

Przede wszystkim stosuje się zasady gry, czyli każdy może posiadać tylko jedno konto, zabroniony jest push kont w celu osiągnięcia danego celu. Złamanie zasad gry spowoduje dyskwalifikację. Konsekwencje mogą zostać wyciągnięte również w stosunku do kont zaangażowanych!

Prześlij zrzut ekranu, aby udowodnić, że osiągnąłeś cel. Zwycięzcy zostaną wybrani w oparciu o to kto pierwszy zamieścił post na forum. Jeśli osiągnąłeś cel, ale nie zamieściłeś informacji dokumentującej wygraną to możesz przegapić nagrody."

PS Rozumiem że administrator/moderator ma dbać o porządek na forum, ale usunięcie mojego poprzedniego postu uważam za grubą przesadę, nie był to żaden off topic. Zaczynam rozumiem dlaczego to forum jest na wpół martwe... Jeśli ten post również zamierzasz usunąć to równie dobrze możesz usunąć też moje konto na forum, bo nie ma sensu pisać tu czegokolwiek...
 

DeletedUser1735

Guest
5 wiosek z koronami

100 000 tysięcy punktów ofensywnych nabite z koronami
 

Załączniki

  • 123.png
    123.png
    286,4 KB · Wyświetlenia: 17
  • Screenshot_2017-04-21-20-14-01.png
    Screenshot_2017-04-21-20-14-01.png
    575,7 KB · Wyświetlenia: 22
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2715

Guest
Podbój 100K
pkt.JPG


Agresor? - Wyslannica
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2683

Guest
Agresor bez koron
 

Załączniki

  • 20170425_073424.png
    20170425_073424.png
    295,2 KB · Wyświetlenia: 19
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2122

Guest
Agresor, z koronami
 

Załączniki

  • konkurs pkt bojowe.png
    konkurs pkt bojowe.png
    317,7 KB · Wyświetlenia: 31

DeletedUser2733

Guest
Agresor bez koron - korony użyte dopiero po osiagnięciu celu, więc nie powinno być użycie liczone
 

Załączniki

  • 3 miejsce.PNG
    3 miejsce.PNG
    206 KB · Wyświetlenia: 7

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Agresor bez koron - korony użyte dopiero po osiagnięciu celu, więc nie powinno być użycie liczone

Publikacja zgłoszenia jest informacją o osiągnięciu celu. Jeśli Korony zostały użyte zanim pojawiło się zgłoszenie to nie możemy go uznać jako zgłoszenie bez użycia Koron.
 

DeletedUser2733

Guest
Naprawdę?? Chcialem dać "zgłoszenie" przed użyciem koron, ale na komórce na forum nie dało sie dodać zdjęcia z galerii, a więc wyłączony byłem z możliwości wrzucenia screena na forum z komórki(chyba że jakimś sposobem wysyłając gdzieś zdjęcie, ale nie miałem na to czasu, powinno się dać od razu), a potrzebowałem użyć szlachty po zdobyciu. dlatego też dopiero jak wróciłem do domu mogłem z komputera wrzucić screena, więc to nie był mój "błąd". jestem wielce nie zadowolony z waszego forum i z waszej odpowiedzi.
A teraz - Publikacja zgłoszenia jest jedynie "informacją" o osiągnięciu celu - właśnie - informacją, jak sami napisaliście, co oznacza że cel został osiągnięty i nie ważne jest kiedy ją dałem. ważne że jest, zanim inny gracz go okazał, co w zasadach jest już zapisane.
Reasumując - według waszych zasad publikacja zgłoszenia jest "informacją" o osiągnięciu celu, a nie osiągnięciem celu. Cel został osiągnięty przed użyciem koron
Zatem czekam na waszą odpowiedź i swoje 250 koron. Z góry dziękuję
 

DeletedUser2733

Guest
Odpowiedź już została udzielona w poprzednim poście (drugie zdanie).
a zatem nie stosujecie się do swoich własnych zasad.
Zgłoszenie jest ważne w czasie TYLKO w kolejności dodania względem innych graczy
weźcie sobie poczytajcie te SWOJE krótkie zasady zanim udzielicie odpowiedzi. Przedstawię je nawet tu, bo może już o nich zapomnieliście:

Zasady są proste:
Przede wszystkim stosuje się zasady gry, czyli każdy może posiadać tylko jedno konto, zabroniony jest push kont w celu osiągnięcia danego celu. Złamanie zasad gry spowoduje dyskwalifikację. Konsekwencje mogą zostać wyciągnięte również w stosunku do kont zaangażowanych!

Prześlij zrzut ekranu, aby udowodnić, że osiągnąłeś cel. Zwycięzcy zostaną wybrani w oparciu o to kto pierwszy zamieścił post na forum. Jeśli osiągnąłeś cel, ale nie zamieściłeś informacji dokumentującej wygraną to możesz przegapić nagrody.


Zatem rozumiem że oszukujecie ludzi tak?
To forum jest beznadziejne z takimi moderatorami, którzy podważają swoje WŁASNE ZASADY!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry