Konkurs Konkurs Królestwa San Servando

Status
Zamknięty.

DeletedUser26

Guest
Rozwiń swoją gospodarke
aaa-1_1.png
oczywiście bez monet jesli chodzi o slot 3 darmowy za 2 wioske a jesli chodzi o posiadanie koron to je posiadam ale nie wydaje. Jest szansa trzeba wykorzystać :)
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Możecie sprawdzić, że nie kupiłem ani jednej monety, więc były to korony za rejestracje ;)

O Koronach za rejestrację już dawno zapomniałeś (wykorzystałeś). Ich dokładne pochodzenie możemy przypomnieć poprzez system supportu. Jednak dział Konkursy tutaj też może rozwiać wątpliwości.





Korony za kategorię Rozwiń swoją gospodarkę rozdane!
 

DeletedUser2337

Guest
A może to korony z konkursu wydałem na oravie, a te z rejestracji trzymałem na ten świat, he? :D
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
A może to korony z konkursu wydałem na oravie, a te z rejestracji trzymałem na ten świat, he? :D

Jeśli Korony z rejestracji istniałyby w momencie dodania tych za konkurs to moglibyśmy próbować się dalej "spierać". Jak już wspomniałam o tych za rejestrację dawno "zapomniałeś". Tyle w temacie. Dalsze dywagacje możemy kontynuować poprzez PW/support.
 

DeletedUser2630

Guest
Wybudowana akademia bez monet ;-) Akademia.jpg
a>

b2766b299f21d.jpg.html

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2612

Guest
to jest oszustwo piszą iż nie należy mi się nagroda za bez koron , bo zgłosiłem błąd związany z Depozytem ,zgłoszenie zostało uznane lik w poprzednim poście , przyznano mi 15 koron bym mógł zresetować depozyt co też zrobiłem i za to już jestem wykluczony z konkursu w opcji bez koron ? PARODIA dzięki za docenienie w pomocy z błędami
 

DeletedUser2633

Guest
Plemię Alfa - 15 poziom -- Waleczni Rycerze (W-R)
0463313ce97de536med.png
[/URL][/IMG]
 

DeletedUser2634

Guest
szlachetny...bez uzycia koron.
 

Załączniki

  • 2017-01-30 (1).png
    2017-01-30 (1).png
    94,3 KB · Wyświetlenia: 16
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26

Guest
ALE TO BYŁ WASZ BŁĄD A MI SIĘ ZA TO DOSTAŁO .

mogłeś zostawić sobie ta rekompensatę a nie od razu wykorzystywać jak nie chciałeś mieć na koncie zużytych koron. Otrzymałeś rekompensatę w postaciu 15 koron a że ty ja przewaliles na depozyt to juz nie wina administracji mogles zostawic sobie te 15 koron i poczekac na kolejny depozyt.
 

DeletedUser2612

Guest
mogłeś zostawić sobie ta rekompensatę a nie od razu wykorzystywać jak nie chciałeś mieć na koncie zużytych koron. Otrzymałeś rekompensatę w postaciu 15 koron a że ty ja przewaliles na depozyt to juz nie wina administracji mogles zostawic sobie te 15 koron i poczekac na kolejny depozyt.
no sorry ale jak by błędu nie było nie było by użytych koron . dlaczego miałem czekać skoro na starcie każda minuta ma znaczenie ?
nie dość ze zostałem ponad 3,h w plecy to teraz jeszcze że korony używam niech wam będzie .
 

DeletedUser1837

Guest
Też miałem ten błąd na starcie i mialem ratusz za korony w zwiazku z tym, ale nie pisalem do supportu, nie ma co płakac nad 100 koronami kolego, bo to niewiele.
 

DeletedUser2612

Guest
Też miałem ten błąd na starcie i mialem ratusz za korony w zwiazku z tym, ale nie pisalem do supportu, nie ma co płakac nad 100 koronami kolego, bo to niewiele.
NIE CHODZI O KORONY A O SAM FAKT I ZASADY TO JEST ISTOTNIEJSZE :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry