Konkurs Konkurs Królestwa Kronborg

Status
Zamknięty.

DeletedUser403

Guest
Jak zostaly uzyte??? Nie ma takiej opcji spr. poprawnie bo chyba znow macie jakies bledy. A w tym plemieniu jeszcze nikomu nie dalem wspolgry bo nie mam takiej potrzeby wiedz nie ma opcji zebym uzyl korony bo ich nie mam....
 

DeletedUser1565

Guest
Nagrody dla graczy używających Koron:

Nagroda za I miejsce: 1000 Koron
Endyyyy
Nagroda za II miejsce: 500 Koron
DaFim
Nagroda za III miejsce: 300 Koron
topteam



Gracz Endyyyy nie używał koron, więc wasz system nie działa (wyłączając 50 Koron zdobytych za rejestrację konta)
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Jak zostaly uzyte??? Nie ma takiej opcji spr. poprawnie bo chyba znow macie jakies bledy. A w tym plemieniu jeszcze nikomu nie dalem wspolgry bo nie mam takiej potrzeby wiedz nie ma opcji zebym uzyl korony bo ich nie mam....

Zapraszam do kontaktu poprzez system supportu.

Nagrody dla graczy używających Koron:

Nagroda za I miejsce: 1000 Koron
Endyyyy
Nagroda za II miejsce: 500 Koron
DaFim
Nagroda za III miejsce: 300 Koron
topteam



Gracz Endyyyy nie używał koron, więc wasz system nie działa (wyłączając 50 Koron zdobytych za rejestrację konta)

Owszem Korony zdobyte za rejestrację konta nie są wliczane. Wszystkie poza Koronami za rejestrację liczą się jako użycie Koron. Jak w tym przypadku.
 

DeletedUser1727

Guest
Ten konkurs nie ma bytu ani sensu. Wprowadzili ankiete w listopadzie do gry ktora zablokowala dostep graczą wlasnie do konkursu, ktorzy nie uzywaja koron takim jak ja. Podliczaja 50 koron zdobytych podczas konkursu mimo tego ze konta nie byly ZASILANE PIENIEDZMI. Znajdzie sie na pewno nie jedna osoba, ktora ankiete wypelnila i 50 koron uzyla (przez przypadek, na swoje potrzeby).

Support, moderatorzy wlasnie tutaj uwazaja ze te korony z "ankiety" podlegaja pod konkurs. Czyli najlepiej podczas konkursu dac ankiete ktora ZASILI KONTO kwota 50 koron (na polskie 5 zloty) i zlikwiduje polowe graczy z konkursu, poniewaz ONI UZYWAJA KORON.
Super przekrety są :) JESTEM GRACZEM JEZDZACYM NA KORONACH mimo iz nie bylo doladowywane konto :)

Mimo tego ze korony zostaly za rejerstracje wydane na "Forte de Sagres" (kwota 50)
A z ankiety tez mialem (50 koron) uzytych na "Kronborg"
Wiec czemu przykladowo ilosc maksymalna koron nie moglaby byc uzyta.

Czyli wcisnac graczu cos by ci w konkursie zaszkodzilo :)
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Korony przyznawane są na konto, a nie na świat co za tym idzie mogą być wykorzystane wszędzie.

W zasadach konkursu wyraźnie jest podane, które Korony nie są wliczane do konkursu (Korony za rejestrację). Wszystkie pozostałe Korony (ankiety, konkursy itp.) są liczone jako ich użycie.

Idąc Pana tokiem rozumowania gracz, który wygrał 1000 Koron może ich użyć i nadal ma być liczony jak ten, który koron nie używał.

Zasady są jasne i nie ulegną zmianie.
 

DeletedUser1727

Guest
I co kasujac z forum wiadomosci boisz sie porazki???
Wciskajcie wiecej takich rzeczy
http://scr.hu/0qs1h/afrwb
To jest jak kara, wypelnij sobie uzyj a w nastepnym konkursie nie miej mozliwosci :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1841

Guest
Gdzie można się zapisać na konkurs i czy jeszcze jest sens?
Jeśli przed konkursem aktywowałam bonus Dobrobytu to już jest to liczone jako użycie Koron?
I widzę, że gracze pokazują screeny z osiągnięciem 1000 punktów honoru ale razem... Ale to raczej nie jest sprawiedliwe ,bo powinno się liczyć od momentu zgłoszenia np:http://screenshooter.net/102686336/evdjikm.
Wcześniej byłam w innym plemieniu w obecnym jestem od około 2-3 tygodni. Więc automatycznie te punkty się resetują.
Po osiągnięciu 1000 punktów powinnam mieć:1888.
Czy się mylę?
Jeżeli tak jest to mam 1000. http://screenshooter.net/102686336/xkwfkba
( Kwalifikacja: chyba z użyciem Koron)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Gdzie można się zapisać na konkurs i czy jeszcze jest sens?
Jeśli przed konkursem aktywowałam bonus Dobrobytu to już jest to liczone jako użycie Koron?
I widzę, że gracze pokazują screeny z osiągnięciem 1000 punktów honoru ale razem... Ale to raczej nie jest sprawiedliwe ,bo powinno się liczyć od momentu zgłoszenia np:http://screenshooter.net/102686336/evdjikm.
Wcześniej byłam w innym plemieniu w obecnym jestem od około 2-3 tygodni. Więc automatycznie te punkty się resetują.
Po osiągnięciu 1000 punktów powinnam mieć:1888.
Czy się mylę?
Jeżeli tak jest to mam 1000. http://screenshooter.net/102686336/xkwfkba
( Kwalifikacja: chyba z użyciem Koron)

Wykorzystanie Koron innych niż za rejestrację Konta kwalifikuje uczestnika do kategorii z użyciem Koron.
Tak jak możesz zobaczyć w powyższych postach, gracze wysyłający zbiorowe wartości czy zgłoszenia za innych graczy nie są brani pod uwagę.
Do konkursu każdy musi zgłosić się osobiście wstawiając w tym temacie posta zawierającego odpowiedni screen.
Wynik kwalifikuje Cię do konkursu, jednak wszystkie 3 miejsca graczy korzystających z Koron są zajęte. Zapraszam do udziału w następnych konkursach.
 

DeletedUser403

Guest
Koron nie uzywalem i nie uzywam. Macie jakis niezly bug no ale.... norma. Bylem w poprzednim plemieniu i wtedy moze na zascie ktos uzyl. Suport ma na gdzies ale nie liczy sie jednostka:/ a szkoda.
 

DeletedUser

Guest
Dobroczyńca - bez koron.
339sitt.jpg
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Wszystkie nagrody przyznane.

Dziękujemy za udział i życzymy powodzenia w następnych konkursach!
 
Status
Zamknięty.
Do góry