Konkurs Konkurs Królestwa Castelo dos Mouros

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Pozdrowienia, Wojownicy Tribal Wars 2!


W związku ze startem Castelo dos Mouros przygotowaliśmy dla Was kilka niesamowitych konkursów z wybitnymi nagrodami. Rywalizuj z innymi graczami i ubiegaj się o główną nagrodę dla siebie, jeśli się odważysz!







Wezwanie do broni


Cel: Bądź pierwszym, drugim lub trzecim graczem, który będzie posiadać armię wartą co najmniej 10000 prowiantu.


Nagrody dla graczy używających Koron:


Nagroda za I miejsce: 800 Koron
Ezechiel 25.17n
Nagroda za II miejsce: 500 Koron
CoTyTutajRobisz*
Nagroda za III miejsce: 200 Koron
LordCrain

Nagrody dla graczy nie korzystających z Koron (wyłączając 50 Koron zdobytych za rejestrację konta):

Nagroda za I miejsce: 800 Koron
Ebson
Nagroda za II miejsce: 500 Koron

Nagroda za III miejsce: 200 Koron







Podbój

Cel: Bądź pierwszym, drugim lub trzecim graczem, który będzie posiadać 20 wiosek.



Nagrody dla graczy używających Koron:


Nagroda za I miejsce: 1000 Koron
Flow2
Nagroda za II miejsce: 600 Koron
Kisiel100116
Nagroda za III miejsce: 300 Koron
Lexod


Nagrody dla graczy nie korzystających z Koron (wyłączając 50 Koron zdobytych za rejestrację konta):

Nagroda za I miejsce: 1000 Koron
ajmpes
Nagroda za II miejsce: 600 Koron

Nagroda za III miejsce: 300 Koron






Obrońca


Cel: Bądź pierwszym, drugim lub trzecim graczem, który będzie zdobędzie 500.000 punktów w rankingu punktów obrońcy.


Nagrody dla graczy używających Koron:


Nagroda za I miejsce: 750 Koron
LordCrain
Nagroda za II miejsce: 500 Koron
Ksiaze Erebor
Nagroda za III miejsce: 250 Koron
Kisiel100116

Nagrody dla graczy nie korzystających z Koron (wyłączając 50 Koron zdobytych za rejestrację konta):

Nagroda za I miejsce: 750 Koron

Nagroda za II miejsce: 500 Koron

Nagroda za III miejsce: 250 Koron






Zasady są proste:

Przede wszystkim stosuje się zasady gry, czyli każdy może posiadać tylko jedno konto, zabroniony jest push kont w celu osiągnięcia danego celu. Złamanie zasad gry spowoduje dyskwalifikację. Konsekwencje mogą zostać wyciągnięte również w stosunku do kont zaangażowanych!

Prześlij zrzut ekranu, aby udowodnić, że osiągnąłeś cel. Zwycięzcy zostaną wybrani w oparciu o to kto pierwszy zamieścił post na forum. Jeśli osiągnąłeś cel, ale nie zamieściłeś informacji dokumentującej wygraną to możesz przegapić nagrody.

Pamiętaj: Nick użytkownika forum zamieszczającego screena musi być zgodny z nickiem w grze, musi być także widoczny w całości na dodanym screenie.

Przykład:

Pierwszy gracz osiągnie cel w konkurencji. Gracz B jest na drugim miejscu, a gracz C na trzecim.
Gracz C zamieścił post z wynikami, następnie gracz B. Gracz A nic nie napisał.
Gracz C wygrywa konkurencje, ponieważ osiągnął cel i opublikował swój zrzut ekranu w pierwszej kolejności. Gracz B otrzymuje drugą nagrodę, a gracz A nie wygrywa żadnej, ponieważ nie zamieścił zrzutu ekranu.


Wszystkie zgłoszenia zostaną sprawdzone zanim zwycięzcy zostaną ogłoszeni w celu zapewnienia uczciwej konkurencji i przyjaznego środowiska gry dla wszystkich zaangażowanych. Nagrody są rozdawane po rozstrzygnięciu danej kategorii.


Powodzenia!
 

DeletedUser2240

Guest
Off-topic (zostanie edytowany jutro), bo czuję się wygranym lecz nie wiem w ilu kategoriach.

Mam 2 pytania.

1. Jeśli nie użyłem na danym świecie koron, mam rozumieć że zaliczam się do konkursu bez monet? (Oczywiście posiadam więcej koron których nie używam). Jeśli liczy się "ilość" koron na koncie to czuję się od razu skreślony...

2. Jeśli zostanę zweryfikowany i dopisany do graczy bez kron (wygrany), ale po tym czasie użyje koron to czy mogę brać udział od razu jako gracz używający koron i od razu być przykładowo drugi raz na liście wygranych?(Przykładowo ilość wiosek). Wydaje mi się, że regulamin tego nie zabrania, proszę o sprostowanie bądź odnośnik gdzie znajdę taką informacje.

// Edit

Bez koron, chyba ze ktoś uzna inaczej.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1062

Guest
Off-topic (zostanie edytowany jutro), bo czuję się wygranym lecz nie wiem w ilu kategoriach.

Mam 2 pytania.

1. Jeśli nie użyłem na danym świecie koron, mam rozumieć że zaliczam się do konkursu bez monet? (Oczywiście posiadam więcej koron których nie używam). Jeśli liczy się "ilość" koron na koncie to czuję się od razu skreślony...

2. Jeśli zostanę zweryfikowany i dopisany do graczy bez kron (wygrany), ale po tym czasie użyje koron to czy mogę brać udział od razu jako gracz używający koron i od razu być przykładowo drugi raz na liście wygranych?(Przykładowo ilość wiosek). Wydaje mi się, że regulamin tego nie zabrania, proszę o sprostowanie bądź odnośnik gdzie znajdę taką informacje.

// Edit

Bez koron, chyba ze ktoś uzna inaczej.




Użycie Koron na danym świecie powoduje zaliczenie do kategorii z użyciem Koron. Wyjątek stanowi użycie Koron, które gracz otrzymuje za rejestrację konta.

Przykłady:
15.10 - rejestracja konta i zakup koron, ale brak użycia
1.11 - zdobycie osiągnięcia i publikacja na forum - kategoria bez użycia Koron
3.11 - użycie Koron
4.11 - zdobycie kolejnego osiągniecia - kategoria z użyciem Koron
 
Z koronami armia 10tys prowiantu.
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-11-08-18-10-18-1.png
    Screenshot_2020-11-08-18-10-18-1.png
    771,9 KB · Wyświetlenia: 28
  • Screenshot_2020-11-08-18-10-07-1.png
    Screenshot_2020-11-08-18-10-07-1.png
    680,6 KB · Wyświetlenia: 28

Ezechiel 25.17n

Nowicjusz
Kiedy zostaną rozdane nagrody, bo mimo , że armię warta 10000 prowiantu konkurs został już dawno rozstrzygnięty i zaraz świat się kończy a nagrody nie ma, no chyba że czekamy na zamknięcie świata... Pozdrawiam...
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Wyniki zaktualizowane!


Kiedy zostaną rozdane nagrody, bo mimo , że armię warta 10000 prowiantu konkurs został już dawno rozstrzygnięty i zaraz świat się kończy a nagrody nie ma, no chyba że czekamy na zamknięcie świata... Pozdrawiam...

Kategoria wymaga 6 prawidłowych zgłoszeń.
 
Status
Zamknięty.
Do góry