Konfernecja problem

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser41
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser41

Guest
Witam jestem dopisany do pewnej konferencji ( choć bardziej pasuje spam land ) z wszystkimi graczami mojego byłego plemienia i mimo to że już wyszedłem z plemienia i nie chce dalej brać udziału w tej konferencji cały czas dostaje wiadomości czy ktoś wie jak sie można usunąć z tej konferencji próbowałem wszystkich ręcznie usunąć ale nie moge tego zrobić bo nie jestem twórcą konferencji :) usnąłem też całą tą wiadomości ale jak tylko ktoś coś napisał nowego dostawałem ją z powrotem
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Niestety jeśli oni nie założą nowej konferencji to nadal będziesz otrzymywać te wiadomości.
 

DeletedUser97

Guest
Nawet jak założą nowy, to zawsze ktoś tam napisze i jest błędne koło, ja nie wiem kto w ogóle mógł takie coś wymyślić :/. Muszą wrócić stare zasady z jedynki, że do całego plemienia może napisać tylko osoba z odpowiednimi prawami. A jak ktoś odpowie, to tylko tej osobie...
 

DeletedUser41

Guest
Do konferencji mogę dopisać kogo tylko chce i spamować a on będzie musiał mnie błagać bym go wypisał :) bo sam nie może tego zrobić :) dobry sposób na zarabianie wyślij po 3000 surowców
a pomyśle :)
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Zanim zaczniesz rozmyślać zapoznaj się z zasadami gdy, żeby później nie było niemiłej niespodzianki ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry