Przekazany Komuntra, Czas budowy, Sabotaż

DeletedUser1168

Guest
Witam, bardzo mnie meczy sprawa zwiększenia czasu budowy budynków i brak ich redukcji.
Przyszedł mi do głowy taki pomysł:
Nie wiem jak na innych serverach ale na serverze Huniade został wprowadzony pakt zakazujacy uzywania sabotażu. Chyba nie musze tłumaczyc czemu.. :)
Moja Popozycja to wprowadzenie zamiast sabotażu Opcje zrekrutowania "budowniczego" ktory redukował by czas budowy w wioskach wspieranych nim o NP 30/40/50% zaleznie od poziomu komuntry. Koszta tej jednostki moga byc nawet wieksze od Szlachcica oraz oganiczony czas jaki mozemy go posiadac(nie kumuluje się).
Naprawde Moim zdaniem jak i wiekszosci graczy trzeba w jakis sposob redukowac czas budowy tego koscioła a to moj pomysl na szanse redukcji, moze to byc pomysl trudny do zealizowania dla gracza ale to napewno bardziej wartościowa opcja niż sabotaż.
 

DeletedUser1731

Guest
Popieram Poczleptany11 bo czas budowy nie wiem skąd wziął wzięty ale mniejsza oto . Moim zdaniem propozycja jak najbardziej trafna i bardzo przydatna.
 

DeletedUser1646

Guest
Witam, bardzo mnie meczy sprawa zwiększenia czasu budowy budynków i brak ich redukcji.
Przyszedł mi do głowy taki pomysł:
Nie wiem jak na innych serverach ale na serverze Huniade został wprowadzony pakt zakazujacy uzywania sabotażu. Chyba nie musze tłumaczyc czemu.. :)
Moja Popozycja to wprowadzenie zamiast sabotażu Opcje zrekrutowania "budowniczego" ktory redukował by czas budowy w wioskach wspieranych nim o NP 30/40/50% zaleznie od poziomu komuntry. Koszta tej jednostki moga byc nawet wieksze od Szlachcica oraz oganiczony czas jaki mozemy go posiadac(nie kumuluje się).
Naprawde Moim zdaniem jak i wiekszosci graczy trzeba w jakis sposob redukowac czas budowy tego koscioła a to moj pomysl na szanse redukcji, moze to byc pomysl trudny do zealizowania dla gracza ale to napewno bardziej wartościowa opcja niż sabotaż.
Ogólnie pomysł dobry, ale weź pod uwagę politykę firmy, każda firma jest nastawiona na zyski lecz znając tą to wyglądało by to tak:
-Owy budowniczy zostałby wprowadzony jedynie za korony.
-Sabotaż nadal jest stosowany przez jakaś tam część graczy, więc to wątpliwa sprawa by wycofali ową opcje.
-30/40/50% to dla nich by było zbyt wiele i max dali by 25%

Ale jeśli by to miało wyglądać jak Ty piszesz, bez żadnych tam koron to popieram pomysł;)
 

DeletedUser1168

Guest
Tego sie wlasnie obawiam ze podobna opcja zostanie wprowadzona ale za Korony.. :/
 

DeletedUser1286

Guest
Jak nie chcą likwidować tych sabotaży to mogą zawsze wprowadzić Nowy Zakon, który pozwoli na takie rozwiązanie. Mi się pomysł podoba, ale z koronami niech się uspokoją :) To miała być gra dla przyjemności, a nie za kasę przymusowo! :D
Popieram w 100% ten pomysł Poczleptany11
 

DeletedUser1573

Guest
popieram przedmówce ,bo wydawać kasę ,żeby szybciej się budowało to bez sensu(czuję ,że cześć by przestała grać)...
 
Do góry