Zaimplementowany komunikaty na ekranie

DeletedUser

Guest
Te, które wyświetlają się w górnej części ekranu zasłaniając krzyżyk zamknięcia okna przez 3, 5 czasem 30 sekund. Doskonale wiem, że wysłałem wiadomość, dodałem post na forum czy wydałem polecenie budowy. Wydaje mi się, że jeszcze jestem poczytalny, więc te bezsensowne komunikaty powinny zostać wywalone, bo one zupełnie niczego nie wnoszą przydatnego. Przeciwnie wręcz. Srogo przeszkadzają, bo po wysłaniu wiadomości zamiast szybko sobie zamknąć okno trzeba łaskawie czekać, aż komunikat głoszący nam, że właśnie to zrobiliśmy zniknie.
 

DeletedUser

Guest
Memsztyl;n2018 napisał:
Jaką posiadasz rozdzielczość ?
Rozdzielczość nie ma tu znaczenia.
Dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie opcji, dzięki której takie komunikaty można by było wyłączyć raz na zawsze.
 

DeletedUser

Guest
maridok, a wiesz, że jak klikniesz w ten komunikat, to się od razu chowa? ;) Mnie te komunikaty nie przeszkadzają, ale fajnie, jakby dotyczyły też innych wydarzeń, np. ktoś właśnie dołączył do plemienia, został wyrzucony, itp. Bo jeśli przypadkiem nie zaglądnę w zakładkę 'wydarzenia' (hm, mam to robić co 10 minut?), to nie dowiem się, że coś się w ogóle dzieje ;)
 

DeletedUser302

Guest
Osobiscie rowniez popieram idee mozliwosci wylaczenia tych komunikatow w opcjach. Szczegolnie uciazliwe sa podczas rekrutacji jednostek.
Wiem, ze po kliknieciu na komunikat on znika, jednak jest to lekki dyskomfort
 
Do góry