Komturia zły zakon.

  • Rozpoczynający wątek Rafelson
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam pytanko postawiłem komturie i wybrałem nie pasujacy mi zakon. Jak to odkrecic ? Musze zniszczyc komturie ? Jak to zrobic ?
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Cytat z Wiki: "Wybór zakonu jest ostateczny, więc zastanów się dwa razy zanim wybierzesz."
 

DeletedUser284

Guest
Hej, wygląda na to, że jedyna opcja to zniszczenie Komturii katapultami. Trzeba się albo z kimś umówić, albo zaatakować swoją wioskę katapultami z innej swojej wioski (jeśli takie ataki są możliwe, bo nie jestem pewien). A który zakon wybrałeś, że Ci nie pasuje?
 

DeletedUser

Guest
Można ponownie wybrać zakon, jest to napisane podczas wyboru, wystarczy przeczytać.
Zakon będzie można ponownie wybrać po zniszczeniu Komturii albo po ponownym przejęciu wioski.
 

DeletedUser23

Guest
Tak z innej bajki.. opłaca się w ogóle stawiać tę komturię?
 

DeletedUser

Guest
Opłaca, bo masz dodatkowo Berserków albo Trebuchety jako jednostki, albo Sabotaż złodziejski.
Dodatkowo o naprawdę minimalną wartość każda z wybranych opcji obniży szkolenie piechoty albo kawalerii, a w ostatnim przypadku: monet.
 

DeletedUser

Guest
Wybralem zakon krzyzacki w wiosce gdzie mam jednostki ofensywne. Zakon krzyzacki oferuje trebusze jednostka obronna. Dlatego chcialem ja zniszczyc.
 

DeletedUser210

Guest
"[..]więc zastanów się dwa razy zanim wybierzesz." Zrobiłeś to pochopnie. Więc zostały Ci tylko dwa wyjścia zostawić tak jak jest albo niszczyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry