Odrzucony Kolejkowanie niedostepnych budynków

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser414
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser414

Guest
W sumie sam sie dziwie, czemu tego wczesniej nie napisalem, ani nikt inny nie zwrocil na to uwagi. Fajnie jakbyscie dodali opcje zakolejkowania nieaktywnego jeszcze budynku.
Glownie chodzi o to, by mozna bylo dac do kolejki 25 poziom ratusza oraz 1 komturii. Na chwile obecna wiadomo, ze trzeba czekac az sie zrobi ratusz, wtedy dopiero mozna klikac komturie. Ale czasami jest tak, ze gdzies wyjezdzamy i wtedy mozna dac oba budynki. Oczywiscie trzeba to tez zabezpieczyc, zeby uniknac sytuacji gdzie ktos da ratusz i komturie -> anuluje ratusz i wtedy robi sie komturia. Nie. Wtedy powinna sie anulowac rowniez komturia. To samo tyczy sie budynkow: rynek oraz tawerna.
To taka moja drobna sugestia.
 

DeletedUser

Guest
Opcja fajna lecz też wiąże się z wprowadzaniem dodatkowych zabezpieczeń, aby np nie dać do budowy 24 i 25 poziomu ratusza oraz komturii po czym anulować budowę ratusza.
Pamiętam, że na Grepolis było to rozwiązane w taki sposób, że anulować dało się tylko ostatnie zlecenie, jakie dało się do budowy co czasami było kłopotliwe. Stąd jak dla mnie wolę móc anulować każdą budowę aniżeli tylko ostatnią.
No chyba że deweloperzy dodadzą blokadę anulowania tylko wymaganego budynku lub opcja anulowania danej budowy oraz wszystkich innych, które wymagają tego budynku.
 

DeletedUser911

Guest
Moim zdaniem opcja nie jest potrzeba, tak jak jest jest ok.
 

DeletedUser414

Guest
Czemu opcja nie jest potrzebna? Jest wiele sytuacji gdzie mozna puscic kolejke na noc, ale jednak sie nie da bo nie ma takiej opcji. Idziesz spac -> dajesz w kolejke ratusz na 20 oraz akademie. Coz... w teorii - w praktyce przez noc buduje sie tylko ratusz. A tak naprawdę to ta propozycja nie jest wykorzystaniem jakiegos buga w grze czy cos w tym stylu. Mam surowce, mam zagrode, wszystkie wymogi spelnione - to chcialbym wybudowac dany budynek. Niestety jest to niemozliwe. Ta sytuacja dotyczy glownie budynkow: akademia, komturia oraz tawerna i rynek.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł fajny, nie powiem ,że nie przydało by się coś takiego.
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem to bardzo mało ważna opcja. Zamiast zajmować się wprowadzeniem tego lepiej naprawić wreszcie bugi, zwłaszcza ten z naliczaniem punktów defensywnych, oraz usprawnić forum, bo obecnie jest ono po prostu badziewne. W pierwszych plemionach było o wiele lepsze i miało opcje których tutaj bardzo brakuje.
 

rvdesti

Łucznik na koniu
Moim zdaniem to bardzo mało ważna opcja. Zamiast zajmować się wprowadzeniem tego lepiej naprawić wreszcie bugi, zwłaszcza ten z naliczaniem punktów defensywnych, oraz usprawnić forum, bo obecnie jest ono po prostu badziewne. W pierwszych plemionach było o wiele lepsze i miało opcje których tutaj bardzo brakuje.

Bugu z punktami defensywnymi nie ma, system naliczania tych punktów został tak stworzony celowo.
 

DeletedUser

Guest
Bugu z punktami defensywnymi nie ma, system naliczania tych punktów został tak stworzony celowo.
Ty poważnie piszesz?

Wyjaśnij to w takim razie. Dlaczego został tak stworzony celowo? Przecież w obecnej formie jest kompletnie bez sensu, czy twórcy TW2 nigdy w gry nie grali?

Przecież jeżeli nawet za obrone MOICH WŁASNYCH wiosek nie dostaje punktów tylko dlatego, że broniłem ich wsparciem z innych MOICH wiosek, a w grze częściej broni się wioski wsparciem z innych niż wyrekrutowanym w nich wojskiem (na etapie od 5 wiosek wzwyż zwłaszcza), to potem każdy ma ilości typu po 100 tysiecy - 200 tysiecy pkt ofensywnych, na z 2-4 tys defensywne i to nawet gdy był sporo atakowany i dużo się bronił.

Grałeś kiedykolwiek w tę grę? Pisałem już o tym problemie niejednej osobie i jeszcze nie spotkałem nikogo z graczy kto nie zgodziłby się ze mną iż ten system jest kompletnie bez sensu w obecnej formie. Jedynie ty i wysłannica twierdzicie, ze tak ma być. Czasami mam wrażenie, że w tą grę nawet w ogóle nie gracie, dlatego nie orientujecie się co jak wygląda i co jest dobrym rozwiązaniem, a co nie.
 

rvdesti

Łucznik na koniu
Grałem i gram zakładam dłużej niż ty. Tak system został stworzony więc błędu w nim nie ma. Doskonale orientujemy się w tym co działa błędnie, co działa poprawnie a co wymaga zmiany. Tak to zostało stworzone, zapewne wymaga zmiany ale na pewno to nie błąd a Tobie zalecam podejście do sprawy bardziej dyplomatycznie oraz czytanie forum zanim otworzysz nowy temat, który był już wielokrotnie poruszany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry