Kiedy koniec gry??

  • Rozpoczynający wątek papik15rog
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Cóż sytuacja wygląda trochę komicznie, walczyliśmy z PLH jak równy z równym, jednak ostatnimi czasy przeważaliśmy znacząco, do niedawna mieliśmy jakieś pięćdziesiąt kilka procent wszystkich wiosek z TOP10, jednak PLH poddało się i można powiedzieć że rozwiązało plemię, dokładniej rzecz ujmując założyciel PLH usunął wszystkich członków plemienia, przez co osiągnęliśmy ponad 80% wiosek z TOP10, wg regulaminu gdy osiągnie się 70% to w nieznanym nikomu momencie admin gry ręcznie uruchomi dominację i wtedy trzeba osiągnąć 80% wiosek. My mamy już ponad 80% od kilku dni, admini zamierzają coś z tym zrobić czy mamy w nieskończoność przejmować nieaktywnych graczy?
http://www.tw2-tools.com/pl3/world/
 

DeletedUser793

Guest
Zapraszam na s15/s16. ekipa z s5/s10 będzie się zbierać w tych przedziałach ;)
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Jeśli w ciągu dwóch tygodni sytuacja nie ulegnie zmianie to na forum zostanie utworzona ankieta dotycząca zamknięcia świata.
 

DeletedUser

Guest
Czy na 1 świecie też tak było? Gdy zwycięskie plemięosiągnęło 80% to musieli to utrzymać 2 tygodnie a potem mieli ankiete czy chca grac dalej czy wola zamknac swiat? Ktoś tu w ogóle przestrzega jakichkolwiek zasad?
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Pierwszy świat osiągnął naturalnie 70%, a następnie 80%. Po osiągnięciu 80% gracze oczekiwali na start kolejnego serwera i dopiero wtedy został on zamknięty.

Na obecną chwilę Dominacja Plemienia jest zawieszona, co nie zmienia faktu, że na tym świecie jak już zostało wspomniane jedno z znaczących plemion zostało rozwiązane. Jeśli w ciągu dwóch tygodni gracze nie reaktywują plemienia to jak już wspomniałam na forum zostanie zamieszczona ankieta. Jeśli w ankiecie gracze zdecydują o zamknięciu świata to zostanie on zamknięty na tej samej zasadzie jak Królestwo Alnwick.
 

DeletedUser

Guest
ok, w takim razie pozostaje nam odczekac te 2 tygodnie :)
 

DeletedUser1756

Guest
Nadal nie rozumiem czemu o przyszłości świata ma decydować ankieta, jeżeli są spełnione warunki dominacji jednego plemienia.
Obecnie sytuacja na świecie jest niezaciekawa. Walka (której praktycznie nie ma) sprowadza się do tego, że są tysiące wiosek byłych graczy PLH ( z których większość nie gra albo przeniosła się na nowy świat) na które trzeba by milionów monet aby je przejąć. Do tego jest niewielka liczba graczy. Sztuczne przeciąganie rozgrywki na tym świecie już nie ma sensu, bo wraz z rozpadem PLH losy tego świata zostały przesądzone.
Ja sam już nawet nie produkuje wojska, tylko wszystkie surowce przeznaczam na produkcję monet, bo wokół mnie są setki pustych porzuconych wiosek których nikt nie przejmuje. Teraz tak naprawdę gra na tym świecie jest mega nudna, nie ma walki.
I jeżeli ankieta ma decydować o przyszłości tego świata i w jej wyniku świat nadal nie zostanie zamknięty i ogłoszone zwycięstwo dominującego plemnia, to gwarantuję że większość osób przestanie grać (również Ci ze strony zwycięskiego plemienia) i pozostanie tylko garstka graczy.
 

DeletedUser1646

Guest
Nadal nie rozumiem czemu o przyszłości świata ma decydować ankieta, jeżeli są spełnione warunki dominacji jednego plemienia.
Obecnie sytuacja na świecie jest niezaciekawa. Walka (której praktycznie nie ma) sprowadza się do tego, że są tysiące wiosek byłych graczy PLH ( z których większość nie gra albo przeniosła się na nowy świat) na które trzeba by milionów monet aby je przejąć. Do tego jest niewielka liczba graczy. Sztuczne przeciąganie rozgrywki na tym świecie już nie ma sensu, bo wraz z rozpadem PLH losy tego świata zostały przesądzone.
Ja sam już nawet nie produkuje wojska, tylko wszystkie surowce przeznaczam na produkcję monet, bo wokół mnie są setki pustych porzuconych wiosek których nikt nie przejmuje. Teraz tak naprawdę gra na tym świecie jest mega nudna, nie ma walki.
I jeżeli ankieta ma decydować o przyszłości tego świata i w jej wyniku świat nadal nie zostanie zamknięty i ogłoszone zwycięstwo dominującego plemnia, to gwarantuję że większość osób przestanie grać (również Ci ze strony zwycięskiego plemienia) i pozostanie tylko garstka graczy.


Po to by Was tam jak najdłużej przetrzymać i mieć z tego korzyści;) to jest polityka i tylko nieliczni potrafią to ogarnąć;)
 

DeletedUser

Guest
jakby co to jutro mija 2 tygodnie od rozpadu PLH co za tym idzie dominacji BM i posiadania cały czas powyżej 80% wiosek z TOP10, mam nadzieję że macie już przygotowaną tą ankietę...
 

DeletedUser

Guest
to jest śmieszne, osiągamy 80% ale nie jesteśmy zwyciezcami bo wygralismy nagle a nie tak jak przewiduje regulamin, wymyslacie jakąś głupią zasadę z 2 tygodniami oczekiwania ktora liczona jest od momentu wstawienia postu (ciekawe co by bylo gdybyś napisała 10, albo 20 albo jeszcze później) a nie od momentu osiągnięcia wymaganego 80%. Cóż, miałem zaczynać na nowym świecie ale to jak się tu traktuje graczy to jakaś porażka i chyba podziękuję za grę w momencie ogłoszenia nas zwyciezcami
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Wtedy dostaliśmy zgłoszenie/informacje o sytuacji na świecie dlatego od tego momentu jest to liczone.
 

DeletedUser

Guest
Wydaje mi się, że sami powinniście monitorować sytuację na światach, a nie czekać na zgłoszenia graczy, co gdyby nikt nic nie zgłosił? Grali byśmy wieczność?
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Jak pisałam na obecną chwilę Dominacja Plemienia jest zawieszona co za tym idzie światy nie są sprawdzane pod jej kontem.
 

DeletedUser1756

Guest
No to jak dominacja jest zawieszona to jakie są warunki zwycięstwa na danym świecie?
 

DeletedUser1768

Guest
Jak pisałam na obecną chwilę Dominacja Plemienia jest zawieszona co za tym idzie światy nie są sprawdzane pod jej kontem.

To ja tylko dodam jedno możecie sobie robić co chcecie
zrobiliśmy własna ankietę plemienną
obecnie sytuacje wygląda tak
połowa dominującego plemienia już wyraziła chęć całkowitego przestania grania w tą grę.
myślę że około 15% przechodzi na inne gry
Przeciągajcie to dalej ... powodzenia.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
W obecnej chwili nie ma warunków zakończenia świata. Decyzja została podjęta przez deweloperów. Co nie zmienia faktu, że świat nadal może zostać zamknięty. W ankiecie wszyscy gracze Castel del Monte będą mogli oddać głos.

Ankieta plemienna nie spełnia swojej roli, ponieważ głos muszą oddać wszyscy gracze, a nie tylko gracze z danego plemienia.
 

DeletedUser1015

Guest
W obecnej chwili nie ma warunków zakończenia świata. Decyzja została podjęta przez deweloperów. Co nie zmienia faktu, że świat nadal może zostać zamknięty. W ankiecie wszyscy gracze Castel del Monte będą mogli oddać głos.

Ankieta plemienna nie spełnia swojej roli, ponieważ głos muszą oddać wszyscy gracze, a nie tylko gracze z danego plemienia.
Myślę że gra przerosła producenta :)
Gra miała przynosić niezłe dochody i nagle pokrzyżowano wam plany...no cóż zdarza się :)Tylko im dłużej czekacie z rozwiązaniem tego problemu tym więcej graczy tracicie na innych serwerach.Podam tylko swój przykład, jak 2 tygodnie temu miałam zagrać na nowym świecie to dziś się już głęboko zastanawiam nad sensem gry a za 2 tygodnie nie będzie już mowy o zagraniu.jak jeszcze trochę poczekacie to nie wiem czy znajdą się osoby żeby chociaż wypełnić ankietę.
 
Do góry