kareta w sec

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4150
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4150

Guest
Wyjaśni mi ktoś jak to możliwe że 2 graczy synchronizuje sie co do sec i kareta wysłana w 2 sec?
nie wiem niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu,ale trochę mi to śmierdzi :'(

 

DeletedUser1967

Guest
Dyscyplina, dyscyplina, dyscyplina i trochę szczęścia :D
Ale i tak miejsce na klina zostawili ;)
 

DeletedUser4150

Guest
no jak by się serwer nie lagował to może tak
fajnie z taką grą

bardzo fajnie że jakiś admin chociaż odniósł się do tego postu
rozumiem że jest ciche przyzwolenie na granie nie fair ....
nie lubię czegoś takiego i nie rozumiem, no ale może ma ktoś jakis fajny sposób na skrypty czy coś ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Z mojej strony polecam setki poradników "jak wysłać synchro", które każdy może znaleźć na internecie. To w zupełności powinno rozwiać wątpliwości i zdradzić wielką tajemnicę jak wysłać 4 ataki w 1 sekundzie (nie 3 tak jak na powyższym screenie).
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
no jak by się serwer nie lagował to może tak
fajnie z taką grą

bardzo fajnie że jakiś admin chociaż odniósł się do tego postu
rozumiem że jest ciche przyzwolenie na granie nie fair ....
nie lubię czegoś takiego i nie rozumiem, no ale może ma ktoś jakis fajny sposób na skrypty czy coś ?
Powiem tak: kareta w 2 sekundy to jest jeszcze nic ;D Były takie akcje ze całe prowincje sie w minute przejmowało xD
 

DeletedUser

Guest
Z mojej strony polecam setki poradników "jak wysłać synchro", które każdy może znaleźć na internecie. To w zupełności powinno rozwiać wątpliwości i zdradzić wielką tajemnicę jak wysłać 4 ataki w 1 sekundzie (nie 3 tak jak na powyższym screenie).
wysłannica,nie jest możliwością by 2 graczy wysłało atak na tą samą sekunde!!!! Każdy ma inny ping(opóźnienie) ja miałem dziś tą samą sytuacje wchodziło mi na główną wioske od 5 graczy łącznie 8 ataków z oszustem (więc początkowe myślałem że w tym idą również karety) i wszystkie w tej samej sekundzie.Więc NIE JEST MOŻLIWOŚCIĄ BY 5 GRACZY WYSŁAŁO IDEALNIE CO DO SEKUNDY ATAKI!!!! ZOBACZCIE SOBIE W LOGACH GRACZY ICH PING,Połączenie oraz nie zapominajmy o opóźnieniach spowodowanych przez PC.



Pozdrawiam
/// I dreamer I
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
wysłannica,nie jest możliwością by 2 graczy wysłało atak na tą samą sekunde!!!!

Oczywiście, że jest taka szansa. Każdy gracz może wysłać atak na tą samą sekundę tak samo jak każdy gracz może wysłać atak na tą samą minutę co inny gracz. Nikt nie powiedział, że ma tylko jedną próbę/jedna wioskę czy jest to jeden gracz, a nie plemię/grupa osób wysyłająca synchroniczne ataki. Ponadto musząc dosłać jeden atak gracz może ich wysłać ile chce, a następnie zostawić ten, który się "wstrzelił" w daną sekundę. Na screenie widać, że gracz mógł się wstrzelić w 30s lub 31s.

Problem może być wtedy jak gracz chce wysłać na ta samą milisekundę co inny. W tym przypadku szanse są bardzo małe, ale i takie przypadki się zdarzają.
 

DeletedUser2508

Guest
Oczywiście, że jest taka szansa. Każdy gracz może wysłać atak na tą samą sekundę tak samo jak każdy gracz może wysłać atak na tą samą minutę co inny gracz. Nikt nie powiedział, że ma tylko jedną próbę/jedna wioskę czy jest to jeden gracz, a nie plemię/grupa osób wysyłająca synchroniczne ataki.

W lotka tez można wygrać szóstkę. A co może nie ??? Ale nie co losowanie ;)

Problem może być wtedy jak gracz chce wysłać na ta samą milisekundę co inny. W tym przypadku szanse są bardzo małe, ale i takie przypadki się zdarzają.

Mmmm ... no tu faktycznie gracze mogą mieć "mały problemik" aby trafić w milisekundę z palca i to kilkukrotnie :D:D:D


Jak widzę walka suportu z tzw. programami wspomagającymi trwa w najlepsze :cool:
 

DeletedUser20

Guest
W milisekundę... błagam. :D

Jak ta gra ma nawet problem z pokazaniem, który rozkaz w danej sekundzie wejdzie jako pierwszy. W profilu wioski jest inna kolejność niż w przeglądzie ataków. I w co wierzyć? Jak żyć? ;)
 
Do góry