Odrzucony Kalkulator oraz planer ataków

Status
Zamknięty.

DeletedUser2799

Guest
Witam serdecznie.
Ponawiam prośbę o utworzenie sprawnego kalkulatora ataków oraz planera ataków. Utworzenie ze strony InnoGames:) Bardzo to usprawni bitwy:) Będą ciekawsze:D
Z góry dziękuje:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser594

Guest
Już był temat wałkowany x razy i nic :p Wciąż nie ma eventu ''twierdza'' który miał być od początku bety. Jaki wniosek z tego :D ? W jedynce jest kalkulator to i tutaj będzie.W niedalekiej przyszłości ,jak sie dożyje ^^
Oczywiście mogę się podpisać pod kolejną tego typu petycją :)
Kalkulatory są. Niektóre podobno nawet dobrze liczą :p
Mieć 100% sprawny kalkulator i planer ataków od inno games ,a szukać metodą prób i błędów i przy tym kombinować aby to dobrze liczył ,to chyba widzisz różnicę ;) ?
 

DeletedUser594

Guest
E tam ,nie bądź taki skromny :p Dobrze działający kalkulator czy planer ataków to już któryś tam lvl wtajemniczenia. Jesteś dzięki temu o krok przed szaraczkami co nic nie mają.
 

DeletedUser2329

Guest
A po co Wam kalkulator, jak wyślesz ataki, a za chwilę liczba deffa wzrośnie klikukrotnie? Czyżby ten od IG miałby przewidywać takie sytuacje? :D
 

DeletedUser1265

Guest
Tylko mogę podbić. Kalkulator i planer mocno uatrakcyjnia grę, bo walenie zupełnie w ciemno jest trochę nudne. Każdy już sobie jakoś samemu przelicza czy korzysta z innych kalkulatorów, ale to powinien być standard w grze.

Mam też pewne wątpliwości co do jasności systemu walki. Nie lubię planować "na oko" czy metodą nieskończonych prób i błędów.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Tematy były już poruszane. Na obecna chwile nie ma szansy na wprowadzenie powyższych narzędzi. Co nie oznacza, że nie będzie takiej opcji w przyszłości. Być może w przyszłym roku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry