Jak przejąć wioske?

  • Rozpoczynający wątek KracekSobieski
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Hej! :(

No cóż:
Ulepszyłem sobie ratusz na 20 poziom, wzniosłem akademie. Byłem bardzo z niej szczęśliwy, lecz... jak z niej skorzystać :_: Mam już 3 monety, ale jak wgl dostać tego szlachcica? Wiem, oglądnąłem filmiki jak przejąć wioske, czytałem, i jedyne co z tego wiedziałem, że trzeba mieć akademie i coś tam o lojalności... Nie wiem, jak z tego czegoś skorzystać, lecz chyba moje surowce i moja nadzieja na akademie poszły na marne :(
 

DeletedUser

Guest
musisz miec 40tys drewna 50 tys zelaza i gliny by zwerbowac szlachcica a zeby przejąć wioske trzeba od 3 do 5 szlachciców i wybić 15 monet
 

DeletedUser1444

Guest
musisz miec 40tys drewna 50 tys zelaza i gliny by zwerbowac szlachcica a zeby przejąć wioske trzeba od 3 do 5 szlachciców i wybić 15 monet
LeL skąd Tyś takie głupoty wziął? To nie PL1 xDD

1 Szlachcic = 1 Wioska
 

DeletedUser

Guest
od 3-5 by za pierwszym razem wioske przejąć kolego :)
 

DeletedUser20

Guest
Można jednym, tylko trzeba 4-5 razy nim obrócić (bądź więcej w zależności od odległości).
 

DeletedUser302

Guest
Jezeli to Twoj pierwszy szlachcic, wystarczy wybita jedna moneta.

Kazdy kolejny szlachcic to +1 moneta czyli na drugiego potrzebujesz 1+1 = 2 monety.

Po zwerbowaniu szlachcica musisz go wyslac na wioske, ktora zamierzasz przejac.

Kazdy szlachcic zbij max 35 poparcia.

Wioska bazowo ma 100 poparcia.

Wiec srednio trzeba 4-5x wyslac szlachcica na dana wioske zeby ja przejac lub wyslac 4 ataki, jeden po drugim, a w kazdym po 1 szlachcicu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry