Odrzucony Ilość wiosek na stronie

Status
Zamknięty.

DeletedUser2810

Guest
W TW1 jak i w TW2 w pewnym okresie gry gracze posiadają dużą ilość wiosek, momentami jeśli świat trwa wystarczająco długo mogą nawet przekroczyć 500 ( w TW1 nawet do kilku tysięcy). Wtedy gracze zaczynają sobie dzielić wioski na grupy (mamy ich 9 czy 10). W przypadku kilkuset wiosek, nawet jeśli podzielimy te wioski na 10 grup, to kilka z nich będą posiadały więcej wiosek niż pozostałe. Np. w moim przypadku, gdy miałem 400+ wiosek posiadałem kilka grup które miały kilkadziesiąt a jedna nawet kilkaset wiosek (niektóre wioski przynależą do kilku grup). I wtedy gdy przeglądam jedną grupę gdzie mam 100+ software dzieli to na karty/strony/okna co przy większych ilościach wiosek staje się uciążliwe. w TW1 była opcja, że mogłeś sobie wygrać ilość wiosek występująca na stronie od 10 do 99. w TW2 mamy do wyboru tylko 25 wiosek(przegląd). Moją sugestią jest, jeśli można, zwiększenie tego limitu chociaż do 99 lub możliwość wyboru ile wiosek na stronie chcemy mieć pokazane. Jest to bardzo duże ulepszenie w szczególności gdy budujemy budynki we wioskach masowo.
PS. Prawdopodobnie jest tutaj masa błędów składni, przepraszam za to, jak również za inne błędy.

Ryuke
 

DeletedUser2329

Guest
W opcjach mogliby to umieścić. Limity powinny zostać zwiększone dla wszystkiego w przeglądzie: wiosek, nadchodzących, rozkazów i jednostek, a ponadto w profilu plemienia. Przydałaby się też wyszukiwarka w osiągnięciach, możliwość włączanie/wyłączanie kolumn w przeglądzie np. w wioskach dla mnie osobiście zbędna jest mi informacja o nazwie prowincji (i tak są dziwne i nie do zapamiętania), o punktach, lojalności, kupcach, za to przydatna jest kolumna z grupami, do których dana wioska jest przypisana, kiedy chcę mieć wgląd do wszystkich wiosek, a jest ona widoczna na monitorach o bardzo dużej rozdzielczości (głupota). To samo w rozkazach, gdzie przy bardzo dużej rozdzielczości widać nawet jednostki, które idę w danym rozkazie, a na mniejszych te kolumny są bardzo szerokie, i ogólnie mało funkcjonalna jest ta zakładka. No i jednostki - ilość surowca, grupy przypisane wiosce - kiedyś takie informacje tam widziałem, i chyba też było to na monitorze o bardzo dużej rozdzielczości. Choć ogólnie tą funkcję wypadałoby naprawić (nie da się werbować masowo w większości wiosek).
 
Status
Zamknięty.
Do góry