Zaimplementowany Identyfikacja raportów, wysłanych ataków

  • Rozpoczynający wątek Blood Hound
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Przy wyborze menu przeglądania czasu dotarcia wysłanych jednostek, czyli po wciśnięciu w pasku menu "jednostki" widzimy tylko ileś tam danych wojsk idzie do "wioska barbarzyńska" ale która to jest trzeba sprawdzać strasznie okrężnie. Proponuje usprawnić tę opcje.
pomoże to bardzo w:
-wysyłanie wojsk na farmy,
-sprawdzanie raportów z farmienia
negatywnych aspektów nie widzę
 

DeletedUser

Guest
Mógłbys rozwinąć swój pomysł? Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi, ja nie mam problemu z identyfikacją wojsk na które idą moje ataki, a uwierz mi, że czasem mam ich po 300-400 na raz.
 

DeletedUser

Guest
Może w tym, że nie widać na którą konkretnie wioskę barbarzyńską idzie który atak, a wchodzenie w mapę przy każdej jednej wioseczce jest bardzo męczące?
 

DeletedUser

Guest
No dokładnie o to chodziło, ale pan marszo potrafi tylko trollować i walić głupa...
 

DeletedUser

Guest
Blood Hound;n2583 napisał:
No dokładnie o to chodziło, ale pan marszo potrafi tylko trollować i walić głupa...
mylisz się, potrafię o wiele więcej :)
jest już pomysł zgłoszony, żeby wszędzie gdzie pojawia się nazwa wioski, były też podane jej koordy.

Blood Hound;n2539 napisał:
Proponuje usprawnić tę opcje.
pomoże to bardzo w:
-wysyłanie wojsk na farmy,
-sprawdzanie raportów z farmienia
negatywnych aspektów nie widzę
- Proponujesz usprawnienie opcji, ale tu trzeba napisać jakie masz propozycje.
- farmić można przeglądając raporty, skąd można od razu taki sam atak wysłać
- pod przyciskiem Informacje każdej wioski znajduje się również spis raportów (chyba że się je od razu kasuje samemu), z tamtąd też można szybko dostać się do raportu i wysłać wojska na farmę.
Dlatego nie mogłem zrozumieć, o co Ci chodzi.

PS. nie umiem trolować, nauczysz mnie? ;)
 
Do góry