Konkurs Ho, ho, ho! Mikołaj jest już blisko.

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry

Konkurs



Drodzy Gracze!

Z wielką przyjemnością ogłaszamy kolejny konkurs. Zapraszamy wszystkich do napisania listu do Świętego Mikołaja.

Zasady konkursu:
  • Waszym zadaniem jest napisanie listu do Świętego Mikołaja,
  • Technika jest dowolna, może być to piękna kaligrafia, tekst z edytora czy pismo obrazkowe,
  • Konkurs trwa od 2.12 do 6.12 do godziny 23:59,
  • Listy należy zamieścić w poście,
  • W tym temacie każdy użytkownik będzie widział tylko swoją odpowiedź do czasu zakończenia konkursu,
  • Każdy użytkownik może zamieścić tylko jedną odpowiedź. Edycja postu dyskwalifikuje uczestnika z konkursu,
  • Po upływie terminu nadsyłania Waszych prac Zespół Tribal Wars 2 oceni wszystkie listy i najlepsze zostaną nagrodzone, a następnie wszystkie nadesłane listy zostaną opublikowane w tym temacie.
Uwaga: Wszystkie kopie z internetu/innych źródeł oznaczają dyskwalifikację.



Nagrody:

  • Pierwsze miejsce - 1000 Koron
  • Drugie miejsce - 750 Koron
  • Trzecie miejsce - 400 Koron

Dajcie się ponieść fantazji! Życzymy wszystkim powodzenia!

Wasz Tribal Wars 2 Team

 

DeletedUser4735

Guest
Drogi Święty Mikołaju piszę ten list w imieniu moich drogich podwładnych .kolega pikinier bardzo prosi o ocieplane buty bo mu nogi marzną jak farmi surowce dzień i noc a mrozy teraz duże . Panowie z kawalerii proszą o ciepłe rękawice bo gnając za wojskami wroga trzymając lejce strasznie marzną im ręce . Za to wielmożny szlachcic prosi o wóz konny bo już ma dość chodzenia tak długo do wiosek . Ja Święty Mikołaju proszę o mniejsze lagi na aplikacji więcej mi do szczęścia nie potrzeba . Pozdrawiam i życzę wesołych świąt
 

mariokempes

Nowicjusz
Witaj Sw. Mikołaju
W tym roku wyjątkowym pandemicznym kwarantannowym proszę o jedno.
O zdrowie i ochronę przed wirusem bo pod respiratorem gra jest utrudniona.
A te koronki za list przeznaczę na skrócenie czasu swojego spania bo to następna przeszkoda w grze.
To że muszę pracować to już niedługo bo do emerytury niecałe 12 lat i dopiero będę czas na grę.
Wierzę w Ciebie
 

Grzesioo

Nowicjusz
Święty Mikołaju,
6 grudnia kończę 40 l. To pewnie taki psikus, żeby zaoszczędzić na jednym prezencie :)
W związku z tym chciałbym życzyć wszystkim współgraczom oraz całemu supportowi wszystkiego najlepszego oraz ciekawych prezentów.
Grzesio
 
Święty Mikołaju!
W tym roku byłam grzeczna i chciałabym dostać prezent od
Ciebie
Chciałabym szczodry sezon dobroby i dominację.
Myślę źe zasłużyłam,:)
 

broandsis

Nowicjusz
Witaj Mikołaju!
Dzisiaj piszę list do Ciebie ale nie chce nic dla siebie,
ja już mam sporo rzeczy nic mi więcej nie potrzeba
ale martwi mnie u ludzi głód samotność no i bieda ..
 

beti33

Nowicjusz
Gdy grudniowy czas nadchodzi
Cieszą się starzy cieszą się młodzi
Bo każdy wie doskonale
Kto na swych saniach mknie tak wytrwale
Ty przywołujesz wspomnienia wspaniałe
Które sprawiają, że czujemy się doskonale
Na Ciebie zawsze ciastko i mleko czeka
Bo trzeba przywitać gościa z daleka
Ty pod osłoną nocy domy odwiedzasz
I nigdy nie zdarzyło Ci się narzekać
Choć nie łatwe to zajęcie
Ty odwiedzasz nas zaciekle :)
Dziękujemy :)
 

filedzmen

Nowicjusz
Drogi Mikołaju.

Wiem jak ciężko jest ci przygotować prezenty dla wszystkich osób na calutkim świecie. Chciałem ci podziękować za to co robisz dla ludzi. Niektórzy mogą nie doceniać twoich upominków, ale ja nie będę prosił o wiele.
Chciałbym cię poprosić tylko o to, abyś sprawił mojemu sąsiadowi nadzieję. W ostatnią wigilię zaprosiłem jego samego, jak i jego matkę do naszego świątecznego stołu. Jest jedynakiem, ojciec był policjantem. Umarł śmiercią tragiczną będąc na służbie. Terrorysta napadający na galerię handlową był uzbrojony w bombę, miał na sobie pas szachida i podłożone wokoło ładunki wybuchowe. Wysadził wszystkich. Mój sąsiad ma na imię Andrzej, jest o kilka lat młodszy od mojego ojca, bawił się z nim w dzieciństwie, po jego śmierci długo rozpaczaliśmy. Andrzej chciał się powiesić, w trakcie gdy jego matka była na mszy niedzielnej, wahał się. Na szczęście jego matka wróciła na czas, zdążyła go ściągnąć w porę, zanim podjął decyzję.
Od tej pory próbuje to robić co kilka miesięcy, jego matka straciła już wiarę w jego przeżycie, codziennie modli się do Boga o pomoc.
Mikołaju wierzę w to, że coś zdziałasz, wierzę w ciebie, ja sam już nie wiem co mogę zrobić.




(Historia wymyślona)
 

DeletedUser4733

Guest
Siema mikołaj daj mi trochę koron bo mnie na nie nie stać dam ci jakieś ciasto ale mleka nie dam bo sam wypiłem w sumie z ciastkiem też będzie ciężko ale coś wyminie
 
Status
Zamknięty.
Do góry