Naprawiony Garść błędów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser911
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser911

Guest
1. W przeglądzie => Nadchodzące nie zawsze pokazuje wszystkie ataki, ostatnio miałem przypadek, że na mapie pokazywało 6, a w przeglądzie 4.
2. Nieprawdziwe informacje w Akademii o możliwości budowy szlachciców, problem chyba w tej grze jest z tym od kiedy pamiętam - np. pokazuje, ze mogę wybudować 5 szlachciców, jeżeli klikam, żeby ich zarekrutować, komunikat, że nie ma wystarczającej ilości monet.
3. Często jest brak odświeżania przy przechodzeniu między wioskami np. otwieramy tawernę i jedziemy wioska po wiosce, żeby rekrutować brakujących szpiegów, nie zawsze informacje są aktualizowane, np. podaje mi informację, ze w danej wiosce jest 5 szpiegów, a wcale ich tam nie ma, ponowne wejście i wyjście pomaga, ale to nie jest sposób.
4. Czasami nie da się zatwierdzić enterem ilości wybranych wojsk do rekrutacji.
5. Jeżeli mamy odznaczony nieskończony cykl wiosek i dojedziemy do ostatniej wioski w danej grupie,to strzałka, żeby iść dalej powinna się zaciemnić i nie być aktywna, jest aktywna i kliknięcie w nią powoduje zawieszenie się całej gry.
6. Notoryczne problemy z zawieszaniem się gry, brak możliwości zalogowania się przez kilka minut.
 

DeletedUser1157

Guest
Ładnie to zebrałeś. Błędy, które wymieniłeś 2, 3 oraz 5 w połączeniu z 6 są bardzo irytujące. Zwłaszcza jak jest wiele wiosek do przeglądnięcia.
 

DeletedUser1235

Guest
dodam jeszcze
7. ostatnio często pojawiaja sie wioski sojuszników lub wrogów na brązowo trochę to utrudnia grę

pukty 1-6 potwierdzam bo spotkałem się z tym
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
1, 2, 3 - Mile widziany screen, który jest potrzebny do zgłoszenia. + przeglądarka i jej wersja - najlepiej wysłać zgłoszenie poprzez support, ponieważ wtedy dołączymy także dany ticket do zgłoszenia + jak najwięcej informacji potrzebnych do powtórzenia problemów

4 - Czy problem występuje przy wykonywaniu konkretnych akcji na koncie? Na przykład: "otworzyłem budynek X, a następnie chciałem rekrutować jednostki Y i wtedy pojawił się problem" ?

5 - Czy pokazuje się jakikolwiek komunikat?

6 - Czy gra zawiesza się po wykonaniu konkretnych akcji na koncie czy całkowicie losowo?
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Jest szansa na screeny dotyczące problemów 1 oraz 3?

Problem numer 4 powinien zostać naprawiony w aktualizacji 1.47 - będę wdzięczna za informację po aktualizacji czy problem nadal się pojawia.
 

DeletedUser1235

Guest
co do 3 najczęściej mi to sie pojawia jak mam włączone jednostki i po kolei przewijam wioski i nagle wioski przewijam a jednostki zostaja z wioski poprzedniej

screeny jak mi sie zatnie to dam

czo do 1 to mi pokazuje brak atakow a naprawde sa to najczestrzy przypadek jak sie przejmie wioske jak na nia ida ataki ale po nacisnieciu F5 i juz widac
 
Status
Zamknięty.
Do góry