Fair play

DeletedUser966

Guest
Alhambra jest moim pierwszym swiatem, szczerze mowiac mialem po nim nie grac,bo to co tam sie dzialo i dzieje , to nie ma nic wspolnego z fajna gra!!! Wszystkie strony plakaly i placza ,jedni na drogich zwalaja ,a tu widze Ci co najbardziej plakali juz robia to samo;(
co moze Deve tez juz chcecie zamykac jak Alhambre tam??
Tydzien po starcie a plemiona urosly jak na drozdzach ,sami starzy wyjadzacze ,jak nowi gracze maja miec szanse z Wami???
A do tego zachowujecie sie jak stare baby na targu,;P

Po 3 letniej przerwie gram w TW2 drugi razem, w zwykłe plemiona nie grałem ani razu, więc nie mów żę grają sami starzy wyjadacze. Ta gra nie jest aż tak skomplikowana żeby nie dało się jej ogarnąć, ale jak widzę że jedni mają kilka barbów w swojej prowincji na X graczy, a inni mają X barbów na 1 gracza no to coś jest chyba popierd... nie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4068

Guest
No przepraszam, moja wina. Powiedziałeś, żeby pisac do Twojego kumpla - jeden pies, każdy wie o co chodzi. Jedna wiadomosc wyrwana z kontekstu, ale jakże wiele mówiąca :) Wielkie halo... No Panie kochany, wszyscy źli dookoła, ale my krystaliczni :D ? Jak widac jest inaczej.
Logika ? Nie każdy myśli logicznie, nie od każdego jest to wymagane, ale pisanie takie jak zrobił "Kertho" przecież to jawne podżeganie pod lincz na nas, a widac tutaj, kto robi takie akcje ;) Nie udało się przejąc wioski... no tak, serwer ma 8dni i się nie udało, serio :D ? Dobra... ja chyba pójdę się ujarac, bo beka dobra, to przynajmniej będzie jeszcze weselej :)

Serio Qnik ? Ty o oszustwach powinienes wiedziec najwiecej. Na Dsc za mnie sie podawales..... Jestes mdłym człowieczkiem.(istota)....... Brak mi słów dla takich istot Zal mi ciebie ..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser395

Guest
Serio Qnik ? Ty o oszustwach powinienes wiedziec najwiecej. Na Dsc za mnie sie podawales..... Jestes mdłym człowieczkiem.(istota)....... Brak mi słów dla takich istot Zal mi ciebie ..
Serio :D ? Na dsc przez minutę, gdzie wciskając na nick pojawia się mój prawdziwy... no tak, oszustwo takie, że ja pierdziele :D Strzelac w potylice, drugi katyń zrobic, ale tylko dla mnie :) Będę miał prywatny pluton egzekucyjny :D JUUUPI :) I pod Twoim nickiem napisałem tylko coś typu "Hej" o ile dobrze pamiętam - no taaaak, wielkie oszustwo XD Brak mi słów dla takich istot jak Ty i mi żal takich istot jak Ty dla których takie gówno jest czymś większym niż sztuczne tworzenie barbarek, ale rozumiem ;) Tamtego nie bierzesz osobiście do siebie :D TFU ;) AVE PARTIA :D
 

DeletedUser2030

Guest
Serio Qnik ? Ty o oszustwach powinienes wiedziec najwiecej. Na Dsc za mnie sie podawales..... Jestes mdłym człowieczkiem.(istota)....... Brak mi słów dla takich istot Zal mi ciebie ..

Coś się zaczyna dziać na forum, a już się martwiłem, jeszcze na mnie nie gada nikt ? Smutno mi aż się robi :( Tak apropo to kim ty Demon jesteś, żeby się pod Ciebie podszywać? :D
 
Do góry